Naposledy aktivni / Last active u hracu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16624
  • Vytvořeno

DeletedUser16624

Host
Zdravicko.

Hru mam opravdu moc rad, hraju uz pres rok a pul a prizval jsem nekolik znamych.

Co mi ale opravdu chybi, je status "naposledy aktivni" (napr. u ikonky na liste, aby to bylo na prvni pohled zrejme). Neni treba konkretni den a cas. Stacilo by dnes / vcera / pred tydnem / dele nez tyden neaktivni..

Novym sousedum rad prispeju na VB, ale dlouhodobe mam v seznamu desitky lidi, kteri uz ocividne nehraji a o sve body tak beznadejne prijdu. Kdybych to vedel, vyuziju je lepe.

Predem dekuji za zvazeni a preji krasny den.
 

Kayro

Znalec
Kdyz si nechas vyhledat v historii udalosti jmeno hrace tak ti to ukaze jeho aktivitu u tebe za posledni tyden.Trochu vice prace ale je to presne to co potrebujes.
 

DeletedUser16624

Host
Kdyz si nechas vyhledat v historii udalosti jmeno hrace tak ti to ukaze jeho aktivitu u tebe za posledni tyden.Trochu vice prace ale je to presne to co potrebujes.

Diky za radu, ale to ti pouze ukaze, zda te soused motivuje nebo ne. Coz automaticky neznamena, ze neni aktivni...

Pokud ti jde o sledování aktivity ve hře,proč to píšeš do návrhů PRO FÓRUM?

Fórum>Hráčská komunita>Nápady>Návrhy pro forum

Asi protoze jsem omylem zvolil spatne vlakno? Hlavne, ze mas nutnou potrebu to komentovat..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16624

Host
Ano,mám,jinak se asi nenaučíš používat správná vlákna. Mimochodem,nauč se taky slučovat příspěvky,ať to tu není samej double.

Ja jsem se neprisel ucit s forem, ale pridat navrh na vylepseni hry. Mas spoustu reci, ale vubec jsi mi nepomohl, ani neodpovedel na puvodni otazku. Takze diky za nic..
 
Diky za radu, ale to ti pouze ukaze, zda te soused motivuje nebo ne. Coz automaticky neznamena, ze neni aktivni...
A k čemu potřebuješ "aktivního" přítele, který ti nekliká do krčmy a nemotivuje tě? :D Asi tomu nerozumím :D
Myslím že jsi dostal jasnou odpověď, jak rozlišit neaktivní přátele. To že jsi líný si s tím dát trochu práce, neznamená, že se to nedá zjistit. A sorry, ale reagovat podrážděně, když tě někdo slušně upozorní, žes příspěvek vytvořil ve špatné sekci, asi nesvědčí moc o tvém slušném vychování.
Mimochodem pokud by jsi četl pravidla pro vytváření nápadů, tak by ses s největší pravděpodobností dobral k tomu, že sledování aktivity hráčů, se tu už řešilo a neprošlo. A taky bys sám viděl, že jsi nedodržel vůbec nic z toho, jak má tvůj návrh na vylepšení současného stavu vypadat a nemusel bys pak tady kritizovat někoho, kdo tě na něco upozorní ;)
 

Dědeq

Znalec
A k čemu potřebuješ "aktivního" přítele, který ti nekliká do krčmy a nemotivuje tě?
No jak píše, jde mu o investované body.
Ale obecně myslím, že vůdce cechu je asi tak jediný oprávněný, kdo se bez mého vědomí může podívat, jestli a kdy jsem byl aktivní, a rád bych, aby to tak zůstalo.
Takže zase jednou PROTI.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru