Navýšení počtu bitev

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Současný stav: Máme 3 kola, každé po 16 bitvách.
Nápad: V současné době je možné pro velmi aktivní hráče CE dokončit během 2 dnů, což je abych tak řekl, nevyhovující.
Hra dlouhodobě zvýhodňuje aktivní hráče. (Nebudu tu vypisovat seznam, protože bych musel až na 2-3 vyjímky popsat celou hru.) ale pokud aktivní hráč dokončí expedici ve 2 dnech, další 4 dny točí palci a nemůže v CE bojovat.

Proto navrhuju navýšit počet bojů na 84 (3,5 dne). Tedy tak, aby i méně aktivní měli šanci CE dokončit, ale aby zprostředkovala více zábavy.
Navrhuju teda navýšit množství bitev v jednotlivých kolech následovně:
1 kolo - 34 bitev - 18 nových bitev
2 kolo - 26 bitev - 10 nových bitev
3 kolo - 24 bitev - 8 nových bitev

Přičemž by zůstal zachován minimální i maximální obranný bonus armád CE pro jednotlivé úrovně.

Nové bitvy by ani nemuseli mít nějak extra velké odměny - podle mého názoru by stačilo zlato/zboží.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO


EDIT: Bitvy "navíc" by byly přiřazeny na aktuální mapu cechovních expedic jako jakési "slepé uličky" nebo mrtvé větve.

Mohlo by to vypadat například nějak takhle: (ukázka pro 1ní kolo CE)
-červeně šrafované kroužky znázorňují pozice "nových" bitev.
-Jednotlivé červené linie představují bitvy "hlavní linie" která jsou potřebná vybojovat pro otevření přístupu k nim napojeným bitvám.
TFsj.png
*

*Snad mě všichni pochopíte a oceníte můj umělecký výkon :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
Souhlasím a podporuji.
Jak píše peepee77, jedná se o jiné řešení, než již bylo navrženo, ale cíl je stejný: navýšení počtu bitev.
Tento návrh se mi zamlouvá ještě o kousek víc, než čtvrtá úroveň.
 

DeletedUser3817

Host
traktorista - zajímavé vylepšení původního nápadu.
 

Svatej

Legenda
Ano, máte pravdu, je to alternativa ke čtvrté úrovni. Šlo mi o to, aby si více bitev užilo víc hráčů než jenom TOP bojovníci. :)
traktorista: Ano, tvoje úprava je možná ještě lepší, tak nějak by se mi to také líbilo. :)
 

DeletedUser3139

Host
Podpořil bych to jen za jediné podmínky - došlo by k rozvětvení stromu v Expedicích a bitvy navíc by byli nepovinné.
Tak nějak mi není úplně jasné, jak by mělo vypadat to rozvětvení. A nepovinná účast v bitvách? Vždyť vítězství jde ,,koupit" od domorodců, ne? Nebo ti jde o to, že v některých ceších, je účast povinná?
 

traktorista

Odborník
Ne, jde o to aby když nestíháš dokončení expedice trvalo stejně dlouho jako teď. Takže v některých místech by na mapě byla "odbočka" - a pokud uděláš, získáš odměnu. Neuděláš, protože nechceš, nemáš čas, chuť, vojáčky, pokusy...nevadí, nejsou to pole povinná k dokončení expedice. Jde o to aby expedice byla pořád stejně těžká a zároveň válečnici měli svoje bitvy navíc. Víš jak je to pořekadlo o vlku a koze... .)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
ahoj, u puvodniho navrhu(4 uroven expedice) jsem to psal,ze by stacilo dat vic boju a proto s timto navrhem rozhodne souhlasim, expedice je momentalne kratkodoba zalezitost,ale i tak to bude mit sva proti.
Je tu sorta hracu,kterym vyhovuje pomale tempo a daji napriklad jen 10 boju / 24 hodin a neni jich malo,vidim to v cechu a z toho plyne,ze tyto hraci se budou bourit,ze nestihnou dohrat expedice az do konce a tim by byla realna sance jim znemoznit dohrat 3 uroven kde jsou nejzajimavejsi odmeny. Z toho duvodu podle me vyvojari vybrali nizsi pocet boju za CE. Ne vsichni kdo bojuji v expedicich maji na kontech ticice tulaku a vytunene aliky na vysokem levlu a slusnou zasobu metalu na kupovani pokusu..to by mohla vyresit jednoducha volba hrace na zacatku epxedice, easy,medium,hard a expert/vsichni zname z her/..myslim,ze v tomto pripade by stacilo jen normal a expert
 

DeletedUser3817

Host
...nestihnou dohrat expedice az do konce a tim by byla realna sance jim znemoznit dohrat 3 uroven kde jsou nejzajimavejsi odmeny...

Přečti si post traktoristy o větvení expediční cesty, a také můj o "zkratkách" celkově delší cesty. Tito hráči by v obou případech měli možnost x bitev vynechat a zůstat na stejném počtu, jako je teď.

...Ne vsichni kdo bojuji v expedicich maji na kontech ticice tulaku a vytunene aliky na vysokem levlu a slusnou zasobu metalu na kupovani pokusu...

Nemám tisíce tuláků (na kompletní expedici jich potřebuji tak 30-35, ztráty cca 4-5 ks celkem), ani vytuněného Alíka, ani nehorázné bonusy (na ty jsi zapomněl) a pokusy nekupuji (medaile potřebuji na rozšíření). Přesto, pokud mám chuť a náladu, dám expedici za 3 dny. A to hraji jen v práci...;)
 

Kayro

Znalec
Myslim ze si INNO promyslelo počet urovni a pocet boju nez s CE vylezlo alespon ve vztahu k pyramide a procentualni sanci na obeveni relikvií.Museli by to prepocitat jinak se jim ve hre zacne obevovat vice odmen z relikvií nez puvodne planovali.Jednodusi by bylo dat do kazde urovne jednu delší odbočku kde by se relikvie neobevovali tudis by se na pyramidu sahat nemuselo.Teda ne ze bych veril ze se nejakym prodlouzenim CE vůbec budou zabývat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
Bohužel musím souhlasit s Kayrem ve všem, co napsal. :(
Ale varianta s jednou delší větví se mi celkem zamlouvá.
 

DeletedUser2451

Host
mohu vyslovit jen souhlas i když expedice je ještě dá se říct novinka do budoucna bych co by hráč expedice a zároveň zakladatel cechu kde je přes 70 hráčů uvítal buď víc bitev a to i dvojnásobek a nebo více úrovní protože dva dny po záčátku expedice sem sní hotov a pak už jen čekám 5-6. dní na novou

Podpořil bych to jen za jediné podmínky - došlo by k rozvětvení stromu v Expedicích a bitvy navíc by byli nepovinné.
trošku zcestné že by ty bitvy byli nepovinné to není ani celá expedice :D:D:D:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13814

Host
Tak, pokud si myslite ze slabsi hraci diky vetsimu poctu bitev neco dojedou do konce, tak mi tu ta logika unika. Protoze oni nejdai ani tech par bitev, kdyz jim to pridate, tak jen zakysnou niz. Oni totiz nemaj moc sance ty bitvy udelat, pokud na to nejsou vybaveni.
Pokud si to totiz VY neuvedomujete, tak na dojeti Expedice na vyssich levelech potrebujete Alcatraz. JInak nemate sanci dolecit nebo doverbovat jednotky. Takze, suma sumarum, toto je vylepseni zas jen pro ty nejsilnejsi a umozni jim to na odmenach z tech bitev nahrabat jeste vice. Relikvie ponechavam uplne stranou. Pokud tocite p-alci, jdete do CvC, tam muzete bojovat do Aleluja a pomioci tim cechu vyrazne vice.

A ted, po REailgun vylepseni boju je sance dodelat Expedici pro hrace s nizsi dobou a levelem uz uplne 0. I s kupou tulaku mi ted Expedice dava dve vlny ktere vojskem Pozdniho srteedoveku p[roste NEJDE uhrat, a kdyz tak se stestim na 10ty pokus.
 

peepee77

Veterán
Promiň ale mluvíš trochu z cesty. Bavili jsme se o tom, že by se přidaly bitvy který by nebyly povinný a tudíž by se hráč mohl dostat až na konec i bez nich.
A co se týče těch bitev navíc tak by mi vůbec nevadilo je hrát bez osobní odměny, ale jen za body pro cech. Neni to nic o nahrabání si. Jde prostě o to tu expedici prodloužit tak aby si na svoje přišli všichni.

A co že se tak strašně změnilo v systému boje? Vlastně skoro nic krom toho, že tulák jde poslední. Kde máš problém?
 

DeletedUser3817

Host
peepee77: Znáš úsloví o zdi a hrachu? Určitě ano. Vždyť ZPLCZ se ani nenamáhal přečíst tvůj minulý příspěvek celý. Prostě si z něho vybral slova, jež mu zapadly do jeho neurvalého útoku na schopnější hráče. A to asi bude HOOOOODNĚ lidí, když není schopen, dle vlastních slov, uhrát dvouvlnovou obranu v PS.
BTW: Shodou okolností jsem na jednom světě také v PS. A i když si na třetí level netroufnu, svých dvaatřicet vítězných dám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru