Navýšení sochy cti

Stav nyní: Socha cti jde navýšit maximálně na osmou úroveň
Nápad: Dát uživateli možnost sochu cti navýšit o pár úrovni výš, cechovní bitvy probíhají stále, získáváme spoustu navýšení, ale město není nafukovací, tudíž je máme zbytečně uložené a nevyužité v inventáři.
Vyhledával jsem podobný nápad, nenašel jsem, proto zakládám vlákno.
 

OffTheWall

Psavec
PRO!!! I v případě, že by u dalších lvlů zůstal stejný počet bodů a zvýšila by se jen odměna pro cech (zboží a korunky).
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
a co až za nějakou dobu zase budeš mít tu sochu znova na nejvyšší úrovni? Zase budeš požadovat o pár vylepšení navíc? A tak pořad dokola a dokola....

to nejde zkompletovat a prodat u vetešníka?(nezkoušel jsem tak nevím).

Osobně bych raději vylepšil o jednu úroveň cestu a ne sochu....ale to je asi věc názoru.

Proti....nepřesvědčily mě důvody
 

HonzaHonzaHonza

Komentátor

Svatej

Legenda
Umím si představit že by se zvedla odměna síly cechu, zboží pro cech a mincí. Už bych asi nezvedal produkci FB kvůli vyváženosti.
Možná bych zvednutí nad 8mou úroveň podmínil použitím 2 upgradovacích sad namísto jedné.
Ale to jsou všechno úvahy balancování a to stejně innogames provádí vždy dle vlastních úvah a rady v tomto směru nepřijímá ani na betě natož jinde.

spíše PRO
 

Dan 77

Veterán
Proti
Když na ně nemáš místo, něco zbourej. Když nechceš nic bourat, prodej je.
 
Naposledy upraveno:

PavelKT

Komentátor
Pro - pro opatrné zlepšování
líbilo by se mi nějaké zajímavé vylepšení schopností armády ( ne procenta ale něco nového ) - ale opravdu jen pozvolné
 

d arvit

Odborník
proti
uznávám že by bylo velmi příjemné mít pár soch na lvl 50 ale kam by to spělo mít lehce získatelnou budovu se silou přesahující hlavní eventové odměny
už ted je socha na lvl 8 mimořádně výhodný - nevěřim že je tu tolik hráčů co nemaji horší budovy které by mohli strhnout a nahradit sochama..
 
Nahoru