Navrh na změnů sousedských vztahů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
V každé době vás jeden nebo víc sousedů rabuje, a to se ukazuje i v radnici ale co udlat to aby soused kterej mě rabuje, tak já ho nemohl po dobu 24hodin motivovat nebo mu jinak pomoc. a mohl bych na něj jen zautočit.

Jasně sice bych ho mohl přeskočit ale pokračovat dál. ale spousta lidí co hraje na mobilu tak nevidí kdo je raboval díky blbé radnici ktera ukaže věci jen z posledních par hodin.
 

DeletedUser13611

Host
proti

Proč bych si měl blokovat možnost někoho motivovat jenom proto, že mě napadl? Já ho napadnout zpátky nepůjdu, takže v tom nějak nevidím opodstatnění. Nicméně pokud je na Androidu problém s velikostí tabulky historie událostí, pak bych byl pro, aby se zobrazovalo větší množství dat. Otázkou je, jestli to takhle mají osekané kvůli zátěži nebo z jiného důvodu.
 

Danielis001

Psavec
Nastavíme si to v nastavení ne a nebude nás to otravovat :D

Já jsem pro nebo pro zdelšení té tabulky, opravdu od 22:00 do 18:00 je málo...
 

DeletedUser5384

Host
Každá motivace přináší určitou sumu zlatých,v případě,že mám příslušnou VB ještě zboží. Zbavovat se možnosti to získat jen pro svou uraženou ješitnost nemá smysl:)
 

RomanS24

Člen
Spíš to byl navrh samozřejmě sem čekal že se tu dost lidí proti tomu opře a že to budou hlavně lidi kteří rabujou menší dobu, a ty co by to přijali jsou spíš v menší době max do kolonialu
 

DeletedUser3139

Host
Tohle jsou dvě věci dohromady. Rabování a tabulka historie. To o rabování je špatné. Maximálně by se mohlo objevit u hráče co tě vyraboval nějaké označení, třeba takový ten malý vykřičník.
Jinak plně souhlasím, že historie v Androidu je špatná. Taky byse mi líbilo mít jí stejnou jako v PC. Ale to bych asi nemohl mít tablet ale cihlu, či tvárnici.
 
Proti :D
Ale asi budu trošku sobecký, jelikož hodně rád dabuji :D A hlavně hráče se stupidními nicky (nic proti tobě navrhovateli ty ho máš OK)
A nevidím důvod proč je nutit, aby mě na oplátku museli taky vyrabovat? :D
Jinak jsem v Průmyslu a ještě "nedávno" jsem byl v Koliniálu. Tudle funkci bych nikdy nevyužil a akorát by mě otravovala.
 

RomanS24

Člen
Proti :D
Ale asi budu trošku sobecký, jelikož hodně rád dabuji :D A hlavně hráče se stupidními nicky (nic proti tobě navrhovateli ty ho máš OK)
A nevidím důvod proč je nutit, aby mě na oplátku museli taky vyrabovat? :D
Jinak jsem v Průmyslu a ještě "nedávno" jsem byl v Koliniálu. Tudle funkci bych nikdy nevyužil a akorát by mě otravovala.
tak to bys měl rabovat i sebe :D protože zrovna tvuj nick je taky srandovní a neli stupidní ::D nic proti
 

Kayro

Znalec
Každá motivace přináší určitou sumu zlatých,v případě,že mám příslušnou VB ještě zboží. Zbavovat se možnosti to získat jen pro svou uraženou ješitnost nemá smysl:)
Myslim ze nejde o jesitnost ale o to ze ta hra tu z nekoho proti jeho vuli dela blbce ktery se za rabovani jeste odmeni motivaci.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3139

Host
Kayro, tady se říká přizdikakánek, to za prvé! A za druhé, já nevidím nic špatného na tom, že když mně někdo vyrabuje, tak ho namotivuji! Naopak, je to poděkování za to, že já trubka jsem si nevybral surky včas a tak už to po upozornění zas dost dlouho neudělám! A když máš v kase miliardy, tak se těch pár mincí za motivaci přece hodí, ne? :p
 

Svatej

Legenda
Vím o 2 lidecch kteří rabují ty sousedy, které nemají v historii s motivací. Sám jsem to kdysi dělal. A právě motivace v reakci na rabovačku je způsob jak to zarazit...;)
 

traktorista

Odborník
Ale to co píšeš je maximálně důvod změnit zobrazování historie v mobilní aplikaci, ne možnosti motivace.
Proti.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru