NE-bojový styl hraní - denní výzvy

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Abrya, 23. čvc 2018.

1. Abrya

Abrya Turista

Registrace:
    23. čvc 2018
    Vzhledem k nedostatku místa pro stavbu nových budov se přímo nabízí, aby si hráč vybral, jaké budovy si postaví. Tudíž je jedna z možností nestavět vojenské budovy a místo nich postavit budovy na výrobu, podporu spokojenosti, obyvatel atd.
    Expedice se dají řešit buď vojensky nebo vyjednáváním, tak proč není možnost volby i v denních výzvách???
    Nemám vojenské budovy (ani podpůrné - např. Alcatraz, Chrám Vasila Blaženého, Diova socha apod.) a tudíž mám nulovou šanci porazit nějakou armádu z denních výzev. A myslím, že je takových hráčů dost.

2. traktorista

traktorista Odborník

Registrace:
    29. čvc 2012
    S vasilem toho moc neporazíš .). Ale já zas nemám dost výroben, takže ty úkoly z denních výzev neplním...

WinJet a LordFrunDor za toto poděkovali.
  3. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Je na každém co si ve městě postaví. Pro jiné hráče může být zase problém úkol daruj zboží do pokladny nebo něco podobného. Kdyby tam k těmto úkolům byla alternativa tak už by to nebyla výzva.

WinJet, petrpivoj a LordFrunDor za toto poděkovali.
  4. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Plnim jen ty výzvy, kde právě není potřeba dělat nesmyslné pocty vyrob a neni potřeba darovat zbytečně suroviny do pokladny cechu, takže víceméně vyjde tak jedna výzva za tyden, kterou občas splnim a jinak skoro jako by výzvy neexistovaly.
    Baví mě naopak porazit armádu, takže když by tam byla možnost porazit 10 nebo 20 armád byla by to taky výzva:)

Jinak ještě bych bral plnění výzev i co se těch výrob tyče, ale nechápu proč bych měl v nejvyšší době degradovat město na výrobu z doby železné a jako zase mít ve městě 10 nebo 20 dílen z nejvyšší doby, které jsou na místo tak náročné, že s nima zastavím celou plochu doby železné, to pak je zase trochu opačný extrém.

Naposledy upraveno: 23. čvc 2018
  5. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Taky si vybírám co splním - když už si vzpomenu na to kliknout. Vzhledem k tomu, že v hlavním městě mám snad 4 kladívkárny tak 80 výrob po 5 minutách je moc ztracenýho času...a v teraskách to fakt dělat nebudu :D

petrpivoj a WinJet za toto poděkovali.
  6. bobbyc

bobbyc Veterán

Registrace:
    11. pro 2012
    I hráči bez kasáren MAJÍ možnost splnit občas bojovej úkol v denní výzvě. Z expedic a běžných úkolů padají volné jednotky. Takže pokud expe vyjednáváš,musíš mít pár jednotek vždycky. Pokud expe nehraješ,tedy ani nevyjednáváš,jednotky sice nemáš, ale to není chyba systému,nýbrž uživatele.

LordFrunDor a WinJet za toto poděkovali.
  7. bobbyc

bobbyc Veterán

Registrace:
    11. pro 2012
    LordFrunDor za toto poděkoval.
  8. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    bobbyc: Tak, že ho tu autor sám založil. ;) Z nějakého důvodu je tahle sekce otevřená k zakládání i běžným hráčům.
    Holt, autor chtěl dát najevo že zvládne i výzvu "Založ vlákno nápadu tam, kde to zatím ještě nikdo neudělal" :D (autore, neřeš to, moderátoři se snad postarají, když si všimnou ;) )

K nápadu: Je to přesně tak jak píšeš, každý si zvolí vlastní styl hraní.
    A přesně jak píšeš, jde o "VÝZVY" ne o odměny za tebou zvolený způsob hraní. ;)

Naposledy upraveno: 24. čvc 2018
    DabraBary, bobbyc, fmash- a 1 další osoba za toto poděkovali.
  9. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Od jisté doby se za nesplněnou výzvu neodečítají body za již splněné výzvy. A výzvy se střídají, někdy jsou bojové, jindy na výrobu a ještě jindy zase jiné, takže si každý může přijít na své. Není co řešit

I když občas mám za odměnu na výběr mezi stohem mincí a stohem kladívek, v takovém případě by se mi líbilo vidět, co je na které z nich potřeba splnit abych získal ten bod...

bobbyc a LordFrunDor za toto poděkovali.
  10. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    add žitomír chtěl bys vidět,co za úkoly se skrývá pod výzvou?(zkus wikipedii)nestačí ti vybrat si odměnu??jsem rád za to jak to je-území už nezkoumám dopředu a mám od nich klid...opakované výroby kladiv občas nedokončím .ty 30*8h někdy nedám-v práci nehraju a nejsem otrok-holt nesplním.
    zrušení sankcí za nedokončení úkolu je fajn-holt se zdržíš :)

je to výzva a splnit je ji občas těžší,než jen sklidit město-dost často to ale chce úkoly,které zvládneš denní údržbou.---lepší než vybírat si mezi úkoly a odtajnit odměny až posléze!

peepee77, bobbyc a LordFrunDor za toto poděkovali.
  11. mlhaman

mlhaman Turista

Registrace:
    10. dub 2017
    mi na tom nejvíce vadí, že je to podle % a systém pak vybere jednu z odměn. Daleko lepší by bylo mít jen jednu jasně danou odměnu (nebo max. dvě). Takhle člověk plní úkol, protože v odměně je jedna z odměn např. 30 bodů a nakonec dostane palmu, protože ta tam byla taky a měla véce % :( to mě pak naštve, a nedej bůh, když u toho člověk ztraté např. jednotky nebo zaplatí zboží atd. To pak zuřím... taky jeden z úkolu navštiv 45 krčem je kouzeplný - to je fakt na hranici možností, navíc když ho dostane více hráču :(

12. Silveralius

Silveralius Člen

Registrace:
    18. říj 2016
    Ve městě mám co se vojenských budov týče skrýš tuláků a to je všechno. A nemám problém vojenské výzvy plnit.
    A ano nejde to hned, ale taky v nižších dobách je to o mnoho lehčí.
    Když pominu fakt, že občas se již nějaká ta možnost v denních výzvách si zvolit buď vyjednávání nebo boj objeví tak mi nepřijde nutné jí dávat všude.

A je to strategie. Takže si musíte prostě zvolit jestli vám to stojí za tu odměnu to splnit nebo ne. A je jedno jak těžké to je. A můžete být rádi, že to je v takové podobě v jaké to teď je. Na začátku to bylo o mnoho, mnoho, mnoho těžší.