Neaktivní hráči

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16861
  • Vytvořeno

DeletedUser16861

Host
Ahoj už delší dobu mě štve že k nějakym sousedům investuju body ale nevím zda ten hráč hraje nebo nehraje nebo jak. Tudíž moje investice potom tam jen leží a leží tam třeba měsíc nebo i déle.
Může se cokoli stát, nepříklad hráč bude na dovolené 1 týden tak nebude na hře, nebo hru opustil a už na hře není třeba měsíc.
proto by u hráčů měla být taková nějaká (ťupka) jak je například v profilu aliance kde je vidět jestli se hráč nepřihlásil déle než 2 dny nebo déle než týden, měsíc.
a to by mělo být i u přátel

a druhá věc s tímto související že například když hráč prostě skončí a nechá toho a vy u něj máte body tak nevím zda a na kolik to tu je pořešeno, ale dejme tomu když nebude hrát půl roku a vy u něj máte body, automaticky ty body by se měli vrátit hráči který to tam vložil
 

DeletedUser5384

Host
Takže,co se týče té tvé ťupky, za mne NE. Nestojím o to,aby na mne hra žalovala,kdy tu jsem.
K těm vloženým bodům také NE. vložit někam body je tvé rozhodnutí a pokud se po čase zjistí,že nebylo dobré, jde to na vrub tvému špatnému rozhodnutí. podobně jako když v reálu vložíš prachy do posléze krachlé banky.
A co se týče celého tvého příspěvku,doporučuji příště nejdřív zjistit,jestli se tu něco takového už nepsalo,ušetříš tak svou klávesnici.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Je dobré mít přehled kdy byli hráči aktivní ale tady musím s @bobbyc souhlasit, nestojím o to aby každý věděl kdy jsem ve hře nebo ne
A zase to hezky @bobbyc shrnul, někdy je dobrá investice a někdy zase špatná, jako v reálným životě ;)
 

Henzis

Znalec
Ono uz to je vidět minimálně v cechu. Nebyl by pro nektere kompromis, kdyby byl zobrazen "puntik" u hracu kteri jsou neaktivní dele nez 14 dni?
 
Ahoj,
nevím to jistě, ale z toho, jak občas sleduju sousedy tak mám pocit, že neaktivní hráče , kteří nehrají delší dobu nám do sousedství asi nedávají.
Tohle investování bodů, jak píšeš, je prostě risk stejný jako na burze - můžeš vydělat, ale také přijít o poslední košili .
To, že jsi u někoho bez domluvy s ním investoval body ho nezavazuje tu budovu dostavět, může klidně hrát dál a dělat si výzkum a nebo stavět něco jiného, možná taky jen čeká, až ten investor zmizí z jeho sousedů a to může někdy trvat tak i dva měsíce nebo déle, všimla jsem si, že i po výměně sousedů mi někteří zůstanou třeba i po dvou výměnách
 

Dědeq

Znalec
Požadavek na zjištění aktivity hráčů se tu z podobných důvodů objevuje periodicky a vždycky jsem proti.
Sepisovat svoje důvody znovu nebudu, řešilo se to mnohokrát. Navíc dlouhodobě neaktivní hráči by měli být dle informací týmu stejně smazáni.
Sám mám budovy, kam mi lidi naházeli body, ale já je stavět výš nehodlám, nebo aspoň ne v příštích mnoha měsících. Kam hážu, si předem promýšlím. A když se seknu a někde mi visí 1500 bodů půl roku, tak to je prostě život.
 
Nahoru