Neaktuální počet surovin ve výrobně po dobití území

  • Svět: Brisgard
  • Prohlížeč a verze: firefox 76.0.1 (64-bit), hra 1.179.ba1aa26c3b4 (27.05.2020 10:29)
  • Popis chyby: Nesprávně se vypisuje počet vyrobených surovin při najetí na výrobní budovu, po dobití území, které má hodnotu vyrobených konkrétních surovin zvyšovat.
  • Screenshoty: -
  • Jak často se chyba vyskytuje: pokaždé
  • Detail chyby:
    Kroky k reprodukci
    1. Postavit výrobní budovu (např. tkalcovna)
    2. Zadat nějakou výrobu (třeba 1 den)
    3. Najet myší na budovu (měla by zobrazit 4ks)
    4. Dobít celé území, které přidává bonus ke tkanině
    5. Znovu najet myší na budovu (tkalcovnu)

    Očekávané chování
    Zobrazí se správný počet surovin včetně započítaného bonusu za dobité odpovídající území (konkrétně 20)

    Aktuální chování
    Zobrazí se počet surovin jako bez bonusu
    (4)

    Dodatečné info
    Po dobití a VSTOUPENÍ do budovy, kde je možné vybrat případnou výrobu, jsou hodnoty zobrazeny správně.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

Svatej

Legenda
Na jednu stranu mi to dává smysl, že se výroba řídí stavem ve kterém bylo naleziště v době zadání produkce.
Na druhou stranu, pokud někomu nahodím VB a pak zvednu arc, tak se mi FB nevrátí podle starého bonusu Arcu, ale podle nového, takže ne všude tahle funkce platí a to je špatně.

Za mě nejde o chybu jako takovou, ale jako o funkci kterou IG opustilo a proto je jen u některých budov. Opravit by to ať na jednu či druhou stranu měly.
 
Screenshot muzu prihodit, ale jelikoz se boxik ukaze pri najeti mysi, a pri vyfoceni obrazovky na tu chvili kurzor a tim padem i okno zmizi, tak se mi s tim nechtelo prcit. Urcite to chybicka je, i kdyz mozna jen v GUI, a mozna utekla develum prave proto, ze se to deje jen kdyz zrovna dobijes uzemi a je aktivni vyroba, je to takovej case ze jim to mohlo utect.

PS.: update
Kdyz jsem ted chtel udelat foto toho boxu se spatnou hodnotou, tak se uz zobrazovala spravne. Nic to ale nemeni na tom, ze se aktualizovala az po restartovani hry, a do te doby se ukazovaly dve rozdilne hodnoty (v budove vs pri najeti na budovu).

Tady se mi to jevi pouze jako to, ze pri tom dobiti uzemi nedojde k updatu jiz zobrazenych hodnot na zaklade bonusu vsude, kde by k tomu dojit melo.
 
Zde se zobrazovaly pouze 4, misto aktualnich 20, zatimco po vstoupeni do budovy byla nabidka vyrob aktualni s ohledem na nove nabyty bonus.
A.jpg

Ano, fakt koukam na spravnou surovinu.
Screenshot from 2020-05-31 13-53-24.png
 

Mrtvejmagor

Veterán
taky mě napadlo, když si dobil to území měl jsi rozdělanou výrobu? jestli jo tak by to špatně nebylo, prostě by jsi dělal menší zakázku z minula
 
To úplně nevím teda, tato hra nekalkuluje s tím, že například půl dne mi denní výroba jela bez bonusu, druhá půlka s bonusem, tak dostanu 20/2 + 4/2. Bonus buď je aktivní, nebo ne, ve chvíli připočítání suroviny.

Výrobu, jak jsem psal, jsem zadal před dobitím bonusu, ale zvlášt bych chtěl zdůraznit, že po restartu hry se hodnota NAD budovou aktualizovala na hodnotu s bonusem, takže i kdyby to bylo tak, jak jsi říkal, tak by to pořád byla chyba, protože, pokud by to bylo tak, jak jsi psal, tak by měla zůstat hodnota před bonusem. Po restartu se ale aktualizovala na, podle mě, správnou hodnotu (na tech 20). :)
 
Nahoru