Nedá se hrát

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13585

Host
Ahoj, zdravím vás.
Od doby, co naběhla "Dýňováˇakce je pro mne hra na PC absolutně nehratelná. Město se mi kompletně načítá cca 15 min, reakce na kliky myší velmi, ale velmi zpomalené a ve finále mi vždy prohlížeč zamrzne a musím ho pomocí správce úloh shodit. Chci se jen zeptat, jestli i někdo další zpozoroval zpomalení hry, nebo to blbne jen mě. Díky za odpovědi, Berenn.
Adobe i Firefox aktuální v posledních verzích, W10 64bit.
 

peepee77

Veterán
Já mám ve Firefoxu problém s otevřením více světů, něco ve smyslu jak píšeš, v Opeře a Chromu mi hra poskakuje takovým způsobem, že bych dostal za chvíli epileptickej záchvat.
Prozatím vyřešeno prohlížečem SeaMonkey
 

DeletedUser13611

Host
Bohužel to není jenom problém FireFoxu a Mozilly, ale i Internet Exploreru, kde to funguje vždy tak 20 minut než se to zhroutí. Instalovat kvůli jedné hře další prohlížeče a svinit si registry nehodlám, takže čekám, jestli to dají do pořádku, nebo jestli jim dám vale.
 

Zelda

Člen
Mám pocit, že to není eventem, ale nejnovější verzí Firefoxu. Ráno mě to běželo ještě v pohodě, teď se nainstaloval FF 49.0.2. a je vymalováno, absolutně nehratelné.
 

DeletedUser13611

Host
Bohužel není, já mám 49.0.1 ta je z 23.9.2016) a až do eventu jsem na ní jel naprosto v pohodě. Ale jak píšu, není to od spuštění eventu tedy od včerejška, ale dva dny předtím už chybně vyskakovalo oznámení o začátku akce a od té doby to laguje. Novou verzi jsem zatím neměl čas zkusit, nahodím jí a schválně jak se to bude chovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Takže jsem zkusil "downgrade" Firefoxu s následujícím výsledkem: Stáhnul jsem a nainstaloval verzi 48.0.2 (je dostupná na webu Mozilly) a k tomu jsem přidal nejnovější Flash. Šnečí běh, zasekávání hry i celého Firefoxu zmizelo. FoE mi běží stejně jako před updatem na 49.0.2.

Asi to nepomůže každému, ale kdo má tenhle problém, tak za pokus nic nedáte.
 

DeletedUser13611

Host
Takže pro uživatele FireFoxu mám řešení:

1. přejděte na about:config
Navod1.png


2.Odklikněte tlačítko beru na vědomí
Navod2.png


3. najděte dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled a změňte hodnotu na false
Navod3.png


4. zavřete záložku a spusťte hru, hra bude opět plynulá

Potvrzeno pro verze: 49.0.1 a 49.0.2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13190

Host
Takže pro uživatele FireFoxu mám řešení:

1. přejděte na about:config
2. najděte dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled
3. změňte hodnotu na false a hra bude opět plynulá

Potvrzeno pro verze: 49.0.1 a 49.0.2

a česky pro úplný analfabety by to nešlo ?
z bodů 1-3 vůbec netuším vo co kráčí.

Jinak mě te taky nahrává hra dobrých 10 minut a některé prvky jako cesty tam nemám vůbec
 

DeletedUser13611

Host
No teď hlavně aby to pomohlo tomu zbytku, teoreticky by ve všech prohlížečích, kde to dělá ten zpoma
a česky pro úplný analfabety by to nešlo ?
z bodů 1-3 vůbec netuším vo co kráčí.

Jinak mě te taky nahrává hra dobrých 10 minut a některé prvky jako cesty tam nemám vůbec
Do řádku pro zadání webové adresy zadáš about:config - potom potvrdíš, že chceš udělat na svou pěst úpravy. Objeví se ti vyhledávací pole kam nakopíruješ dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled a kliknutím změníš hodnotu z True na False. Zavřeš záložku, restartuješ prohlížeč a máš hotovo.
 

DeletedUser2298

Host
Taktéž hlásím zpomalení jak blázen za posledních pár dnů.. a ano Firefox je můj prohlížeč taktéž...
 

Kayro

Znalec
Ja mam na Firefoxu uz nekolik mesicu cernou obrazovku pri logovani,presel jsem na Edge tam to zas zere neskutecne pamet tak jsem nakonec presel na Chrome a tam to jede bez problemu.Po dnesni aktualizaci Firefoxu zmizel problem s cernou obrazovkou a hra se tvari ze na nem uz zas funguje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2298

Host
Mediastinus - nezkoušel jelikož jsem v některých ohledech BFU.. ale pokusím se.. ;-)
Doplnění - ozkoušeno a pocitově došlo k zlepšení.. děkuji ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Super, já sm tam pro jistotu doplnil i obrázky, tak snad to bude pro FF OK a zbytek si už musí nějak poradit sám :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Y u m a n

Komentátor
Mám následující zkušenosti s plynulostí hry :
1, po vyzkoušení xx prohlížečů je nejrychlejší prohlížeč Opera - bez záložek jen na hraní Foe
2, hru hodně zpomaluje vestavěná grafika od AMD v kombinaci s OS Win 10 /u notebooku/ - problémy s ovladači , s compem nemám zkušenosti
3, rychlost je absolutně v pohodě s grafikou Nvidia Geforce
4, hra je pravděpodobně náročná na starší stroje

Závěr ještě donedávna jsem měl starší notas s čipem intel s vestavěnou grafikou grafikou od intelu a při dobrém nastavení a při používání prohlížeče opera vše v pohodě, ale při hraní s amd - katastrofa jsou s tím neustále problémy pomalu to načítá seká se to neustále refresch ...., říkám jsou to moje zkušenosti - přeji aby to všem jelo v pohodě :)
 

Arthoris

Odborník
JJ máš recht, páč s tím mají většinou problémy lidi z notebookem.
Na tomhle je to už jiná písnička Dell Alienware 13 R2, těch jsem rozdal mraky.
 

DeletedUser11297

Host
No tak pokud bych si někdy kupoval takový notebook, tak určitě ne kvůli zvýšení plynulosti FoE. :D
A jestli ještě rozdáváš, tak můžeš rovnou poslat. Adresu mám v profilu. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru