[HRA] Nedostatek obyvatelstva .

Green Jane

Turista
Ráda bych věděla , jak si můžu navyšovat počet lidí , protože při každé stavbě se mi odečítají a obytné budovy pořád stavět není kam . Děkuji. Green Jane . :eek:

dudasek

Znalec
jj-jen dodám,že by to nováčky měli naučit během tutoriálu...a přečti si návod na tvorbu nápadu a zkus trefit správný oddíl.."otázka na vedení" toto zrovna není..

GENS35

Psavec
Green Jane, brzy sem chtěl natáčet tutoriál pro nováčky, a můj pohled jak hrát, tak pokud bys stále měla zájem pak ti ho zašlu

Green Jane

Turista
To by bylo prima , GENSi , myslím, že mi to hodně pomůže . Hraju sice přes dva roky Elvenar , ale tam je to jinak a trochu se mi to plete . Díky všem
za rady . :eek:

Green Jane

Turista
"Poslušně hlásím, že jsem opět zde !" (viz Švejk) Ale teď vážně : jak se dá postupovat při otevírání technologií do,další doby , když některé vyžadují
v nákladech kromě mincí a zboží i lidi . Např. Vinice 108 , nebo Kamenné zdivo 108 , a já mám v současné době dostupných 166 . Obytek mám 12
a víc stavět nehodlám (není kam ) . Víte co s tím ? :eek:

GENS35

Psavec
Tutoriály už jsou na cestě, bohužel nejsem robot abych pracoval 24 / 7 dělám co mohu, ale chci aby to bylo kvalitní.
V soukromé zprávě máš tutoriály, pokud to AT dovolí, bylo by možné tu na ně mít sekci, tím by hráči nemuseli stále psát stejné odpovědi... jen by hráče přesměrovali tam...

GENS35

Psavec
"Poslušně hlásím, že jsem opět zde !" (viz Švejk) Ale teď vážně : jak se dá postupovat při otevírání technologií do,další doby , když některé vyžadují
v nákladech kromě mincí a zboží i lidi . Např. Vinice 108 , nebo Kamenné zdivo 108 , a já mám v současné době dostupných 166 . Obytek mám 12
a víc stavět nehodlám (není kam ) . Víte co s tím ? :eek:
Je ti to z těch tutoriálů jasnější? Pokud ne, napiš pod patřičné video na YT dotaz a já ti odpovím, budu dělat souhrný tutoriál za první část hry, bylo by tedy dobré mít nějaké ty dotazy co ti nebylo jasné