Need For Speed (NFS)

DeletedUser7

Host
Určite túto hru poznáte. Každý automobilový fanúšik ju už určite hral. Hra vyšla už v niekoľkých častiach, posledná chystaná je NFS Most Wanted 2.
Podeľte sa s nami o skúsenosti, názory a zážitky o tejto hre.
Pár obrázkov s častí Shift 2, The Run, Hot Pursuit 2010.

need-for-speed-shift-2-unleashed-20101130052343011_640w.jpg


nfs_the_run_-_porsche_911_carrera_s_-_side_profile_racing_shot_wm.jpg


nfs-hot-pursuit_aug17_09.jpg_626-620x348.jpg



[video=youtube;UvFPxoYJnoI]http://www.youtube.com/watch?v=UvFPxoYJnoI[/video]
 

DeletedUser

Host
Tak já až na run hrál asi úplně všechny díly a popravdě nejsem kupodivu velký fanoušek most wantedů, ale z celé série mám nejraději underground 2 a potom carbon, undercover a shift 2. Na nové mot wanted se celkem těším a doufám že je pravda to že e chystá také underground 3, protože to by bylo nejlepší co můžou udělat :)
 

DeletedUser

Host
Měl jsem tu čest hrát chvilkově Carbon a Underground, které mne tenkrát naprosto nadchly
Dále jsem měl v počítači NFS III, které kdo nehrál, tak jako by neexistoval :D
... a Most Wanted, které mne misemi ze začátku moc nezaujalo a tak jsem brzy skončil

Hraju to většinou na gamepadu, ale volant by byl asi lepší :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2385

Host
Tak to je pekné :D ja som NFS nehral.....počkať do toľko neviem ani nepočítať :D a na NFS III si nespomínam :D začnem asi googlovať :D čo to vlastne je ? :D
 

DeletedUser

Host
Je to 3. díl NFS pokud si dobře vzpomínám. Kamarád to tehdy vytáhl a já to civěl s otevřenou pusou ;) I když grafika byla klasická kostičkovaná, tak mne to tenkrát více zaujalo než mnou zmíněné Most Wanted
Bohužel již jsem tu hru odinstaloval a nedal do nového PC :)

EDIT: Nejsem si úplně jistý, ale asi takhle to vypadalo :)
505568-the-need-for-speed-3do-screenshot-new-car-on-the-alpine-track.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Něco mi říká, že tam bylo nitro, ale nejsem si úplně jistý :)
 

DeletedUser2385

Host
A teraz keď sa na to úprimne pozrieš...zmenilo sa NFS veľmi ? :D neymslím grafiku, ale podstatu :D
 

DeletedUser

Host
To ti takhle nemůžu říci, jelikož jak jsem psal výše hrál jsem jen 3 díly z toho 2 krátce (pokud nepočítáme mobil), tak to nemůžu posoudit :)
Navíc již si moc z toho nepamatuji :)
 

DeletedUser2385

Host
NJ pravda :D ale tak ja som na tom horšie :D ja som hral len Underground 2 naposledy.... :D
 

DeletedUser

Host
Nicméně pokud bud mít čas, což není skoro nikdy, tak se pokusím nějaký ten díl získat a zahrát, i když nová FIFA je také silné lákadlo
NFS má v sobě velmi dobrou myšlenku a ještě lepší provedení
 

DeletedUser2385

Host
Novú Fifu som ešte nezazrel :D nejak FIFA scénu nesledujem :D teda ja nesledujem žiadnu scénu :D ale NFS by to chcelo zahrať si :)
 

DeletedUser6185

Host
řekni mě co je nfs 3?karbony nám projety Underground 1 slušná ale dvojka stála za prd a most vanted dojíždím
 

DeletedUser

Host
Je to ještě pojmenování před zmíněnými Carbon, Underground, ...
 

DeletedUser7

Host
Najnovšia časť Rivals :)

[spoil]
need-for-speed-rivals1-1024x576.jpg


r8_2_blank_0.jpg


original.jpg


Need-for-Speed-Rivals-image-130.jpg
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru