Nefunkční hra v prohlížeči Opera - stále nabízí stáhnout Flash Player

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15070
  • Vytvořeno

DeletedUser15070

Host
Při spuštění v prohlížeči Opera se FoE spustí, dovolí přihlášení a nabídne výběr herního světa.
Po výběru herního světa nabídne vyskakovací okno pro instalaci FlashPlayer - do města není možné se dostat.
Přeinstalace Opery a FlashPlayer k nápravě nevede.
Při dalším spuštění opět nabízí instalovat FlashPlayer.
Zde je text z uvedeného vyskakovacího okna:
Vítejte ve Forge of Empires

Klikni na toto tlačítko a ve vyskakovacím okně vyber
„Povolit“. Tvá cesta napříč věky ihned začne!
Hrát - povolit

Údaje o verzi
Verze:
49.0.2725.39 (PGO) - Opera je aktuální
Aktualizační kanál: Stable
Systém: Windows 8.1 64-bit

Stejná byla chyba dnes nahlášena na US fóru.
 

DeletedUser11297

Host
Používám Operu a s podobným problémem jsem se zatím nesetkal.
 

Svatej

Legenda
Nepoužíváš nějaký program/applikaci zabraňující ukládání informací navštěvované stránce? Vím že jedna z verzí addblocku toto způsobovala v gůglu, kdy bylo při každém přihlášení nutné opětovně povolit flash.
 

MenestheusCZ

Turista
Tak já teď právě řeším něco podobného s novým Firefox Quantum 57.0 na který se firefox aktualizoval. Po přihlášení a kliknutí na můj svět se objeví černá obrazovka. Doma mi to dělá na win7 a v práci to samé na win 10.Psal jsem na suport a rada byla vymazat cookies,projet pc cleanerem atd ale bohužel to nepomohlo. Vrátil jsem firefox na předešlou verzi 56.0 a vše zas jede jak má. Zkusil jsem i zakázat HW akceleraci a taky nic. Flash Player je aktuální.Tak nevim co mám dělat. Asi prostě neaktualizovat :)
 

Henzis

Znalec
tak jsem chvilku hledal na netu. Na stránkách podpory opera tento problém u nové verze popisují.

Stačí v nastavení Opery pod odkazem Website přidat stránky s Flash do povolených.

Osobně jsem nezkoušel, prosím napište zda se podařilo, případně Screen nastavení. Děkuji.
 

DeletedUser13737

Host
Ahoj mě tahle rada moc nepomohla, i když jsem přidala výjimku pořád se mi FoE na Opeře nechce otevřít :(
 

DeletedUser

Host
Ahoj (Opera), u mě ani vložení uvedené výjimky do Flash nepomohlo.
Ještě chvilku to budu drtit a pak ENDe :-( FOE
 
Potvrzuji podobný problém v minulém týdnu s prohlížečem VIvaldi. Ale většinou pomohl reload stránky a teď již několik dní bez výskytu.
 

DeletedUser5384

Host
není zač:D Ale já to jen okecal a prodal:) Odpověď poskytl ve své otázce HENZIS v příspěvku #9 :)
 

DeletedUser15221

Host
Ahoj bohužel mně nepomohlo nic z toho co tu bylo uvedeno :( když jsem po víc jak půl roce nepřihlášení opět chtěla hrát na Dinegu ..... na tento svět sem se prostě už nedostala i po zde doporučené pomoci s prohlížečem Opera

Jediná útěcha je že na novém světě to funguje ( ale jen když to nemám puštěné v soukromém prohlížení ) bez chyby ale musím začínat od začátku ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Poslední verze Firefoxu opravdu má velké problémy s FoE, taky jsem musela downgradovat na starší verzi.
Podle mne to vyřeší až přechod na novou verzi, bez flashe.
A snad nejen tohle, tajně doufám že to vyřeší většinu problémů se stabilitou...
 
Nahoru