Nefunkční kurzor

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4749
  • Vytvořeno

DeletedUser4749

Host
Při najetí kurzorem ho horní části obrazovky se vzhled kurzoru změní na klasickou šipku a stane se nefunkčním. Prakticky to znamená, že nejsou dostupné podstatné části hry. Např. nejde vystavit nabídku na trhu. Při návratu kurzoru cca do spodních 3/4 obrazovky vše opět funguje.
Chyba se objeví vždy, pokud není hra přepnuta do režimu celé obrazovky. Tam vše funguje normálně.
Win 7, prohlížeč Opera.
 

lenadam

Moderátor

Člen týmu
Při najetí kurzorem ho horní části obrazovky se vzhled kurzoru změní na klasickou šipku a stane se nefunkčním. Prakticky to znamená, že nejsou dostupné podstatné části hry. Např. nejde vystavit nabídku na trhu. Při návratu kurzoru cca do spodních 3/4 obrazovky vše opět funguje.
Chyba se objeví vždy, pokud není hra přepnuta do režimu celé obrazovky. Tam vše funguje normálně.
Win 7, prohlížeč Opera.
Zkuste otevřít hru v anonymní kartě a/nebo v jiném prohlížeči, dále pak vymazat cookies. Pokud ani poté nebude fungovat vše správně, obraťte se přímo na herní podporu.
 

DeletedUser4749

Host
Vše mám samozřejmě aktuální, Cookies se mi mažou s každým zavřením prohlížeče. Už jsem to tu psal několikrát. Zkoušel jsem restart hry i restart počitače, nic nepomohlo. Následující den vše fungovalo normálně a od té doby se problém už neukázal.
 

DeletedUser12887

Host
ale zajímá tu občas někoho co se tu píše ?
taky jsou tu i hráči z podpory a někdy spíš jim takové tema může usnadnit práci, třeba ten stejný problém má každý
 
Nahoru