nefunkční reaktivní pancíř

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5384
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Zdravím,poslední dobou jsem příliš nebojoval,v podstatě jsem začal s příchodem expedic. Zarazila mne jedna věc: U tanků vyšších dob a vznášedel je použit reaktivní pancíř. Z popisu cituji "Nemůže ztratit více než 4 životy jedním útokem". Myslím,že každý,kdo někdy viděl třeba vznášedlo po jednom zásahu railgunem může potvrdit nepravdivost téhle vysvětlivky. Kde je chyba? Překlad?
P.S. Cache a cookies jsem vyčistil :D
 

DeletedUser5384

Host
Kde je chyba? Překlad?
Mám pocit,že Ty zas ignoruješ psané:D Nezpochybňuju vlastnosti railu, ale tvrdím,že ta vysvětlivka je neplatná.Zbývá otázka,co s tím- buď ji aktualizovat,nebo vypustit,nebo změnit vlastnosti railu. V každém případě takhle je to špatně.
 

Zelda

Člen
Je to stejný problém jako u létajících jednotek, které nemohou být zasaženy dělostřelectvem - ale railem ano.
 

DeletedUser5384

Host
No vidíš ,na ty bych zapomněl:)
Nicméně otázka trvá,doplnil bych podotázku: Pokud vysvětlivka u jednotky neplatí absolutně,má smysl ji tam nechat napsanou?
 

DeletedUser11823

Host
Já v tom problém nevidím... Definice je jasná, jak u reaktivního pancíře, tak u létání, tak u railu. Reaktivní pancíř funguje VŽDY!
RailGun schopnost ignoruje, to znamená, že v kontaktu s RailGunem reaktivní pancíř "neexistuje". A jestliže neexistuje, není důvod, aby jednotka nemohla ztratit víc než 4 životy.
To bys mohl stejně rozporovat schopnosti skrytí (existují již od Koloniální doby) v kontaktu s například Houfnicí (průmysl) a jejich "ignoruje skrytí"... ;-) (cha, dávám ti návod, na co si stěžovat ještě :D )
 

Henzisek

Znalec
Jak píše kolega výše, nejedná se o chybu popisku.
U Railgunu je definice správně, že ignoruje bonusy.
 

DeletedUser5384

Host
S odkazem na předchozí příspěvek https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/nefunkční-reaktivní-pancíř.7990/#post-56372 ,které pan moderátor objevil po cca 3 týdnech a ihned ho neopoměl zamknout,přestože si ho již nikdo nevšímal, vznáším námitku: Reaktivní pancíř není žádný bonus,ale základní vlastnost jednotky. Jestliže tedy tato vlastnost nefunguje u všech typů útočících zbraní,např. u railu, mělo by to být patrné v popisku.To tam není,proto trvám na tom,že se jedná o chybu v popisku.Tím samozřejmě nezpochybňuji vysvětlení,že popisek u railu je správně,ale ten jsem opravdu nezpochybňoval.Pokud bych si mohl dovolit hrubý nástřel toho,jak by popisek u railu(a nejen u něho) měl vypadat,pak tedy asi nějak takhle: Reaktivní pancíř- nemůže ztratit více jak 4 životy jedním útokem (neplatí u jednotek,které tuto vlastnost ignorují).
Je na tomto vysvětlení něco,co neodpovídá,narozdíl od toho,které běží ve hře? Díky za reakce.
P.S. Zároveň dík všem za další možné typy zbraní,na které to lze napasovat:p

railu(a nejen u něho)
pardon,oprava,správně je samozřejmě vznášedla :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Myslím, že nemáš pravdu. Stejný popis je i v případě jiných jednotek, které také mají vlastnost a to ukrytí a také se u nich složitě nevypisuje " neplatí u jednotek které tuto vlastnost ignorují". tak proč s tím začínat u tanků? Jo, a případ létajících jednotek je to samé.
 

Svatej

Legenda
Naprosto souhlasím s Qwertikem lépe bych to asi nenapsal.

BTW: Bobbyc:
Reaktivní pancíř není žádný bonus,ale základní vlastnost jednotky.
Pleteš si pojmy :) Bonusy jsou u jednotek obranné a útočné. Správně tvrdíš, že reaktivní pancíř není bonus. Ale není to ani vlastnost, natož základní! Prosímtě, pošli mi screen jakékoli jednotky, která má sekci s názvem "vlastnost" nebo "základní vlastnost" :D (OK, možná do tebe reju zbytečně...)
Reaktivní pancíř, když už jsi tu začal rozebírat co to vlastně je je "schopnost" jednotky. A ty nejsou základní.
(jedinou, základní statistikou jednotky je její pohyb, útok, obrana, dosah, doba a typ jednotky a i některé z nich se mohou měnit - útok, obrana)
 

Henzisek

Znalec
Bylo asi vhodnější napsat a dané téma by bylo otevřeno k diskuzi.
1) Téma bylo otevřeno
2) Příspěvky přesunuty
 

DeletedUser5384

Host
neplatí u jednotek které tuto vlastnost ignorují". tak proč s tím začínat u tanků?
NA to je jednoduchá odpověď: No protože někde začít musíš :)
Abychom si rozuměli: Já tady nelobbuju za to,aby se sundala railům síla nebo posílil pancíř,ale jen za to,aby popisky u jednotek odpovídaly ve všech případech. což tak dnes není.Pokud to tak není,je zbytečné,aby tam byly. Námitky na složitost popisu neberu,když si přečtu třeba popis k tulákovi,je ukecanější daleko víc.

LFD: Rytí nevadí,ostatně jak už píše klasik:čím hůře nám je nyní, tím lépe nám bude potom :D
 

Ruda80

Dopisovatel
Nejsem v tý době zatím, ale tenhle popisek by byl asi dlouhej ne;)

Dnešní moderní protitankové střely/rakety mají často dvě kumulativní hlavice v tandemu, například některé verze střely Hellfire. První z hlavic se spotřebuje na likvidaci reaktivního pancéřování a druhá pak probije pancíř.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru