Nejasnosti Začátečníkas

Soewe

Nováček
Moc se omlouvám a nechci vypadat jako potížista, ale staly se mi dvě události, které bych rád s někým probral.
Vlastně potřebuji vědět, jak postupovat a nebo zda to vůbec neřešit a brát jako "běžnou pohromu".

1. Zmizení bodů
Při jízdě vlakem jsem hrál event "Fotbalový pohár". Po přihrávce hráči jsem jako odměnu dostal 10 bodů. Pak se chvíli hráč pohyboval s míčem a nasledoval text ve znění, že je "něco špatně". Hra se restartovala. Energetické nápoje pro přihrávku hráči zmizely, ale body se nepřipsaly na mé konto.

2. Zmizení síně slávy
 Tak jako každý neustále něco ve městě přemisťuji. A mnohdy nemám přesný přehled, kde co je. Upozornil mne na to spoluhráč z cechu Peter888, který pravidelně motivuje moji Síň slávy, aby bylo více korunek pro cech, že Síň nemůže najít. Myslel jsem si, že je někde schovaná a "vyplave" při dalším přerovnávání města. Samozřejmě, že občas něco mažu, ale zrovna tuhle budovu bych nesmazal. Ale možná omylem. Je možné zjistit, jak se to stalo? Ani mi nejde tak o tu budovu, spíš o to zjistit, zda jsem takový pitomec, že bezmyšlenkovitě mažu co nemám... :)
Díky za rady, budou se hodit do další hry.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru