Nejvyšší možná doba jednotek v průmyslu

RTV4

Psavec
Ahoj,
postoupil jsem do průmyslu a začal jsem si postupně pročítat na Fandom wiki quest linu, ale zjistil jsem, že při takovém množství questů, ještě k tomu zadání po každé na jiné stránce, tak je velmi snadné přeskočit nějaký úkol a potom se vám rozhodí všechny plány...
Nemáte někdo prosím seznam quest line v nějaké tabulce, jako je to třeba o eventů?

Chtěl bych jednotky z co nejvyšší doby (na ruční boje - automatické s nimi nebudu riskovat).
V vlákně o vojácích z středověku viz zde jsem to už trošku řešil, někdo psal že je možné mít v průmyslu i jednotky z Oceánské budoucnosti, je to opravdu možné?

Koukal jsem se i na Americké FoE fórum, tam je velký návod jak na jednotky z vyšších dob viz zde, jenže je poměrně těžké se vyznat které části vlastně z toho návodu chci využít, ještě k tomu když tam jsou zkratky z EN verze, které musím hledat co jsou a mezitím zapomenu kde jsem skončil... :D
Neměli by jste někdo prosím nějaký návod v češtině/slovenštině? Nebo nějaký seznam aspoň co hlavně neudělat v výzkumu na začátku doby a jaké věci neudělat na území? (Nebo aspoň něco kratšího, klidně v angličtině. :D)
Už jsem přišel takto o 40dia + jsem musel začít dělat výzkum dříve, než jsem chtěl, (protože jsem si špatně přečetl všechny možnosti na fandom wiki a kam až to sahá).

V podstatě by mi stačilo vědět, co nedělat... :D
(tj. jaké výzkumy nedělat, jaké území nezabírat silou a jaké nezabírat vyjednáváním apod.)

Děkuji předem za každou odpověď
 
Nahoru