Nekonečná zvuková smyčka

Zelda

Člen
  • Svět: Všechny (na výskyt chyby nemá vliv)
  • Prohlížeč a verze: Mozilla Firefox 54.0, Chrome, Edge (Flash Player 28.0.0.137)
  • Popis chyby: Při zahájení bitvy (v expedici) se zvuky pohybu nebo boje jednotek opakují v nekonečné smyčce
  • Screenshoty: ----
  • Jak často se chyba vyskytuje: Náhodně při zahájení bitvy
  • Detail chyby: Při zahájení bitvy (v expedici) se zvuky pohybu nebo boje jednotek opakují v nekonečné smyčce, tato se neukončí ani s ukončením bitvy. Řešením je jedině nové načtení celého panelu. Chyba se začala vyskytovat po update 1.118 dne 24.1.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser4749

Host
Chybu potvrzuji. Jen s tím rozdílem, že já se toho zvuku zbavím jen restartem hry.
 

Svatej

Legenda
Potvrzuju.
Dříve se mi to stávalo jen u rychlých jednotek - po prvním tahu se zaseknul zvuk jejich pohybu - teď se to krásně rozšířilo na všechny jednotky.
Doporučuju vypnout zvuk. ;)
 

DeletedUser4749

Host
Ještě doplním, že ten problém je se všemi boji, ne jen v expedici. Další věc je ta, že tato chyba se opakuje v intervalu pěti až dvaceti bojů a ty zvuky se tak vrství na sebe. Pokud tedy pobíjíte sousedy, buď ten zvuk vypněte (což já ale nepovažuji za řešení problému), nebo riskujete návštěvu doktora Chocholouška
 

DeletedUser14321

Host
JJ i ja potvrzuji..a koukam, ze to trapi vic Forgeru..jedina moznost, jak nenacitat hru porad dokola je ta, ze si hold vypnete zvuk ikonkou primo ve hre jeste nez skocite do expedice..kdyz pak expu opuustite a o5 zapnete zvuk ikonkou ve hre, tak je to v pohode. Takto musite kejklit i v sousednich a uzemnich bitvach. Nejhorsi ale je, na to porad myslet..kolikrat jedu jak na krizacke vyprave a ani si to neuvedomim , no.
Jinak uz by s tim mohli Pani Tvurci neco udelat, he?
 
Nahoru