Nekonečné načítání při výměně army cvc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3814
  • Vytvořeno

DeletedUser3814

Host
  • Svět: cirgard
  • Prohlížeč a verze: mozilla 43-0-4
  • Popis chyby: při výměně armády v cvc hra zamrzne a je potřeba restart
  • Jak často se chyba vyskytuje: více jak 50 procent
  • Detail chyby: při výměně nebo nasazení armády do obrany se objeví štít a nekonečné načítání. tuto chybu hlásí velké množství hráčů v cechu
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
  • Sušenky promazány
 

Arthoris

Odborník
Jelikož se opravy nedočkáš, tak jediná rada zní, pokud si to ještě nezkoušel-a, tak zkus jiný prohlížeč.
 

Svatej

Legenda
No klasická rada OP-erátora a podpory : Změna prohlížeče, změna poskytovatele, změna počítače, změna jídelníčku, změna životního stylu... :)
Ale stejně se téhle a jiných chyb v CvC nezbavíš.
 

Kayro

Znalec
Ona nepotrebuje jiny prohlizec,potrebuje aby cvc nebylo z padesati procent sledovani dvou skrizenych mecu, stitu a baru pro nacitani at ma prohlizec jaky chce.
 

DeletedUser11359

Host
Změna prohlížeče to s největší pravděpodobností nezachrání, stejně jako mazání cache. Jediná možnost je čekat, jestli to někdy opraví, o čemž ale pochybuji. Tady je názorný příklad toho, kam tahle hra spěje. Do kytek.
 

trojan1673

Veterán
Bohužel tento problém máme asi všichni kdo bojují v CvC. Nám se obrana nepodařila vyměnit skoro nikdy, když na nás útočili.
Zato, pokud jsme útočili my, tak protivník stíhal úplně v klidu.
I když nás bylo hodně a naše počítače nejsou ořezávátka, tak nám to zamrzne pokaždé jak je tam poslední boj k odražení oblehu :-(
 

Arthoris

Odborník
Bohužel je to u každého jinak, na PC (GeForce GTX Titan X)to jede v klidu v jakémkoliv prohlížeči. Ale hroší to bylo na notebooku, kde jsem měl ty samé problémy, jak tu píšete, ale je pravda, že mě to rozhodně pomohlo změnit prohlížeč, opět pravda je, že po nějaké době se to začne kazit ale o 60% to vydrží déle v pohodě než v předešlém prohlížeči.. Ale, to jako nemění nic na tom, že Inno je pěkně v loji. Co na to říct? Jen opět to, že je to pěkně výkonnostně nepřípustné.
 

DeletedUser7592

Host
Zajímavé je, že mě ani GeForce GTX Ti nezabírá. RAM je dostatek, výkonu také dost. (Win7, Win10)

Celičký den to jede bez problému. Blíží se dvacátá hodina a začíná být zle. Po 20 hod se začne bojovat, hra jakoby jede, chat, zprávy funguje, ale načítání sektorů a mapy CvC = nekonečná ikonka štítu. Nepomůže nic, jen refresh hry.

A teď ten hlavní problém, tak jak mi jde pěkně během celého dne se dostat do hry, během bojů po 20 hodině po refreshi hry se nelze vůbec do hry dostat! Ukazatel loadingu je na 52% a visí a visí. Nepomůže nic! Až boje odezní, nejsou už tak vyexponované, hra se opět vrací do normálu a vše mi šlape.

A prosím support aby už nehledal chybu u mne, vystřídal jsem záměrně několik PC, dokonce i jiný druh připojení k netu. (Mám doma servis na PC, tak můžu testovat). A hlavně - opravdu toto dělá spoustu lidem jak z cechu, tak z přátel.

Hraji pouze na světě Cirgard. (Na jiné světy nechodím, jak je to tam mě nezajímá).
 

Arthoris

Odborník
A máš tu GeForce GTX Titan X 12 GB ?? Cena cca 31 litrů. Ale rozhodně to není nějakým připojením nebo tak. Prostě přímo vývojáři psali, že pokud nebude kvalitní karta, tak budou problémy ale to je směšné, aby tahle hra vyžadovala, tak extrémně výkonný PC nebo Notebook. Prostě od té doby, co ta hra začala využívat plně grafickou kartu, tak jsou tu tyhle problémy. A rozhodně se tohle nehodí na prohlížečovou hru.
 

DeletedUser11359

Host
Přesně, vývojáři to museli pěkně podělat, když je hra v prohlížeči náročnější, než GTA V. S mou grafikou jsem hrál GTA V na nejvyšší detaily, kromě vyhlazování na 60 FPS a FoE se mi sekalo? To je pěkně ujeté. Teď se mi seká tak moc, že je prakticky nehratelné, ale to je bohužel tím, že mi před pár dny chcípla moje milovaná grafika (MSI R7970 Lightning) a teď jedu na náhradním šrotu, který nezvládne přehrát ani FullHD filmy, ale i tak by člověk nečekal, že se mu bude hra v PROHLÍŽEČI tak šíleně sekat, že ji bude muset přestat hrát....
 
to samé u mně,od prosince mi to nejde,hraji tři světy s novým PC a nic,i když změním prohlížeč tak se to nenačítá.Tak co s tím ???!!!
 

DeletedUser11359

Host
Lidi, pokud používáte Win 7, nebo 8 a hra se Vám nenačítá, tak zkuste následující postup:
1. Pro jistotu vymažte cache prohlížeče, který používáte
2. Otevřete nabídku start
3. Do políčka pro hledání napište "cmd" (bez uvozovek - otevře se příkazový řádek)
4. Do příkazového řádku napište "ipconfig/flushdns" (zase bez uvozovek a potvrďte)
Příkazový řádek by Vám měl napsat následující:
Windows IP Configuration
Successfully flushed the DNS Resolver Cache.

Nevím, jestli to bude fungovat, jak jsem již psal, já nemám problém s tím, že by se mi hra nenačítala, ale vyřešilo to problémy u jiných her v prohlížeči.
 

DeletedUser11359

Host
Máš v mozille nějaké doplňky? Slyšel jsem, že některé doplňky mohou výrazně zpomalovat Adobe flash player, zkus je povypínat. Já mám jenom AdBlock (chrome) a s načítáním jsem nikdy problém neměl.
 

DeletedUser7592

Host
Jelikoz to dela od 20 do 22 hod., tj v exponovane dobe po prepoctu, kdy probiha nejvice boju a behem dne je to v pohode, tak to asi nebude doplnkama. Stejne zadne nemam. Chova se to obdobne v jakemkoli prohlizeci.
 

DeletedUser11359

Host
Některým lidem to ale dělá pořád, nehledě na čas.
 

DeletedUser11457

Host
Celý hlavní problém je, že to pořád běží ve Flashi. vývojáři by měli začít s HTML5 a flashi se obloukem vyhnout.
problém mám taky. akorát jsem si všiml, že když umístím armádu, hra zamrzne, ale armáda se vložila.
 
Nahoru