Nelze vstoupit do světů Cirgard a Dinegu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4759

Host
Svět: Cirgard a Dinegu
Prohlížeč a verze: Firefox, IE8, Opera pod Windows XP. Verze hry na A a B 1.59.27068e1 (9.9.2015 13:50)
Popis chyby: Nelze vstoupit do světa. Po kliknutí na Hrát - Cirgard - jen problikne černé okno a vrátí se na úvodní stránku.
Screenshot: nelze sejmout, když se nic neukáže
Jak často se chyba vyskytuje: za poslední hodinu nebo dvě.
Detail chyby: Světy Arvahall a Brisgard normálně fungují. Zkusil jsem smazat historii i cookis, restartovat počítač i vypnout antivir.
Zkoušel jsem chyby hledat zde na foru: ANO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4759

Host
Tak teď už jsem se přihlásil na Cirgard. Ale po chvíli hraní mi hra spadla pro interní chybu a restartovala se. Pak už všechno funguje jak má.

Jen mi zmizeli diamanty, mám za to jsem měl přes 3000 spíš něco kolem 3300 diamantů a teď mám jen 2800.
 

DeletedUser3139

Host
No, asi by bylo slušné, než nějakou kompenzaci, tak na rovinu napsat, že třeba kotelník se zlil pod obraz a nablinkal do serveru a tak se na nás nezlobte, to vyčištění chvíli trvalo, zvlášť když to hrozně smrdělo! :cool:
Ale bohužel, není to poprvé a asi ani naposled, kdy v INNO opomíjejí základy slušnosti, nebo to mají v Hamburku položené trochu jinak! :cool:
 

DeletedUser

Host
Já bych ocenila informaci jak dlouho se to co se servry dělají bude dělat, či si máme na výpadky začít zvykat?
 

DeletedUser

Host
Jednalo se o výpadek serveru.
Kdo psal na support dostal odpověď přímo.
Zavírám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru