Nelze změnit jméno hráče

DeletedUser14486

Host
Mám problém. Od začátku hry mi stále visí úkol. Bohužel když se pokusím ho splnit, tzn. změnit jméno hráče (avatar změnit šel), vyhodí mi to interní chybu - "omlouváme se, ale došlo k interní chybě. Zkuste to prosím později." A hra se mi sama odhlásí. Hru jsem již přeinstalovala a bez výsledku. Co mám dělat?
Děkuji
 

DeletedUser5384

Host
Uděláš screen? Neznám úkol,který by hráče nabádal ke změně nicku, což navíc samo o sobě není možné.
 

Svatej

Legenda
A jsme namydlení bobbyc.
Osobně s radostí přiznávám že o tomhle úkolu slyším poprvé a konspiračně ho hned spojím s registrací přes mobilní zařízení.

Doporučuju napsat na herní podporu. Připadá mi to jako bug.
 
Naposledy upraveno:

Henzisek

Znalec
Zpravidla tato chyba vyskočí, když někdo už dané jméno používá. Byla hlášena.

Pokud ani toto nepomůže napiš na support s tím že máš daný úkol a nejde to splnit. Jméno ti změní, pokud bude volné.

Pozn. Úkol existuje, a je hlavně na mobilní aplikací, když generuje náhodné jméno a následně v úkolu jde změnit.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
to jsou ty trapný "nickčíslonick" příklad: "Berenika XXVI. Hrůzovládná" ? No,dlouho jsem si myslel,že jde o nějakýho mulťáka....My,co používáme ještě svůj první mobil i s původním podvalníkem nějak přestáváme chytat tyhle novoty,jako je hraní na mobilu :cool:
 
Nahoru