"Není kouře bez ohně" krom FoE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Jo tohle patří pod animace v cizích městech i přes vypnuté animace v cizích městech, stará ale stálá bolest FoE. Nejvýraznější je to s autíčky která si vesele drandí když nemají. Problém se "velmi intenzivně" řeší již nejméně rok.
 

DeletedUser3139

Host
Jo, jo. Netopirek má na 110% pravdu. A techto chb bych mohl napsat ještě daleko více. Ale ty tolik nebolí, jako třeba už rok a půl blikající pošta, i když nic nedorazilo! :cool:
 

DeletedUser11359

Host
Ta blikající pošta mě za celou dobu hraní (asi rok) trápila pouze 2x..... Jestli to není tím, že máte opravdu hodně zpráv ve schránce. Jinak k tématu: Taky mě to trápí. Sice mám velmi výkonný počítač, ale efekty u sousedů chci mít vypnuté, protože když namotivuji více než 10 hráčů, tak už poznávám citelné zpomalení hry. Pak už pomáhá pouze znovu načtení stránky a to někdy musím dělat i 10x, než namotivuji všechny, které namotivovat chci.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj,
tak já se připojuju k žádosti a hodnotím kladně, pohybuju se na několika místech (IP) adresách s různou kvalitou (výbavou) PC a někdy jen rozdat FB je děs běs natož projít celý cech a rozdat Motivace Zušlechtění
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru