Nenačte se výzkum ani mapa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9885
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8903

Host
1) Na opravě se pracuje (Viz. Zpráva vedení v oznámeních) ...
2) Ne, nemá cenu se dohadovat, protože náhrada FB je nesmysl (Uvedu důvod dole) ...
3) Co se děje? Děje se to, že načítání update vneslo chybu do systému, nemá cenu to hlásit, už se o tom ví, a pracuje se na tom ...

***

Takže, vezmi si situaci, kdy Ti propadne 10 FB vinou toho, že se nemůžeš dostat do hry, vinou hry, ne Tebe a třeba vinnou toho, že je nemáš kam dát. Takto na tom je 100% hráčů serveru. Ty přijdeš o 10 FB, stejně jako neaktivní hráč, který by se dneska nelogl, a stejně o ně přišel ...

Tak a když Ti nyní FB support nahradí tak:

1) když ho nahradí jen Tobě, bude to nadržování hráči
2) jak zjistí support, komu ho dát a komu ne? Tedy ho třeba ve formě balíčku, 10 FB dají všem? ...

Ovšem pak ho dají i hráči, který by je dnes normálně vypálil, nevybral - Zatímco já, aktivní hráčka bych je využila = Tedy mi to vadí, že někdo neaktivní dostal body ...

A co nastane? Situace, že neaktivní hráči dostávají FB, tedy mají bonus oproti svému hernímu stavu, zatímco aktivním se to jen vyrovná ...

Proto Support nemůže nahrazovat ztráty, protože by tím docházelo k bodu 1) nebo bodu 2) ...

A v tomto případě platí, že nedostane nikdo nic, a aktivní to budou muset vzít tak jak to je, tedy jako ztráta způsobená funkcí/Nefunkcí serveru - Protože v tomto systému platí, že prvořadé je, nedotovat hráče (Stav 2) U neaktivních hráčů) Proti stavu, hráčům poskytovat náhrady - A protože nejde stav 1) ani 2) Strykně oddělit, komu dát a komu ne, nedá se nikomu - V duchu, že nelze nikoho dotovat ...

***

(A bohužel, nevím jak tedy tady, ale já dělala hodně let Game Masterku na jedné online hře a přesně takto, tam tyto problémy byly řešeny)(Neříkám individuální ztráta, prokázaná chybou hry, na jedinci, který ji prokázal, že mu něco poškodila/Vzala - Ale takovéto globály prostě platilo - než jednomu něco navíc, 99 musí přistoupit na ztrátu) ...
 

DeletedUser9885

Host
Thraena: Presne takovouhle odpobed beru. v pohode. Nevedel sem, jestli treba nemate nejake logy, podle kterych by se to dalo poznat, takze sem se zeptat. Za to nic nedam
 

DeletedUser4149

Host
...Hurá...!!! tak přesně po 12h mi to naskočilo... nevím, zda přičiněním administrátorů/správců stránek, nebo to bylo tím, že jsem dle rady některých hráčů použila ccleaner, aktualizaci, antivirus atd. 3x restartovala a pročistila jsem PC tak důkladně, že takovou očistu nezažil ani mnich :-D takže snad už to bude dobré... díky všem, kdo se přičinili... (12 bodů v trapu ale co už...jedeme dál :))
 

DeletedUser7968

Host
No tak to nekdo mate zazracnej cleaner pac vse vyzkouseno a nejede to nadále ani v jednom prohližeči.:-(
 

DeletedUser

Host
Ahoj všem,
když hru spustím v prohlížeči Chrome, tak je verze FoE 1.13, aktualizace 5.11. a mapa ani výzkum nejde otevřít.
Jinak používám Operu, funguje bez chyby a verze hry je tam jak má být 1.14, aktualizována včera.
Možná za to zčásti může prohlížeč, který používáte :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6927

Host
Pořád to nejede to jsou všichni tak neschopní, že s tím nic nedělají, jinak mám chrome a nebudu si instalovat operu kvůli jedné hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3784

Host
Potvrzuji slova sidda. Chrome načítá verzi 1.13 u které se problém projevuje. Používám Firefox a tam se, stejně jako sidda-ovi, načítá verze 1.14 která je v pohodě a plně funkční.
 

DeletedUser7247

Host
Zkuste anonymní režim, varianta jak hru rozjet.

Protože mně taky po vyčištění, aktualizaci a restartu nechce v normálním chromu ani firefoxu naskočit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9208

Host
Ahoj,zkoušel sem operu,chrome,Internet expllorer doma i v práci a vyčištění cccleaner a nic.
Hraji svět Brisgard.
 

DeletedUser3784

Host
Zkuste anonymní režim, varianta jak hru rozjet.

Protože mně taky po vyčištění, aktualizaci a restartu nechce v normálním chromu ani firefoxu naskočit.

u mě neúčinné - hru sice v anonymním okně chrome "rozjedu" ale do výzkumu a do mapy se nedostanu

Na chybě se již pracuje, prosím vyčkejte.
vyčkáváme...
Mám ale pocit, že se ze strany INNO děje něco úmyslného .... :-//
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak jen taková zajímavost na počítači s XP (RAM 1,5 GB) mi to jede v pohodě (nemusela jsem nic čistit ani přeinstalovávat) ovšem na počítači s W7 (RAM 1GB) mi to nejde. U obou mám chrome (na tom s W7 jsem zkoušela jak anonymní okno tak normální) je pravda že v tom s XP je ang. verze zatím co u toho s W7 je česká verze chrome ovšem to by nemělo mít vliv. Verze hry u W7 stále 1.13 bohužel u XP jsem si nevšimla. Takže mě to přijde jako nekompatibilita s OS něco co měly některé programy při přechodu na 32 bit OS (tedy z XP či Vista na W7).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mě to nejede ani na XP a ani Win7, těch neznámých proměnných tam bude asi víc. K práci vývojářů Inno se radši ani vyjadřovat nebudu, jak je vidět, tak jsou nepoučitelní a čím více her Inno uvádí do provozu, tím je kvalita horší.
 

DeletedUser

Host
Prosím, zanechte si své komentáře na stranu Innogames. Děkuji
 

DeletedUser2298

Host
Aktuálně by ( asi) již vše mělo fungovat - na mém účtu již výzkum a mapa lze otevřít bez obtíží a i systém mi ukazuje poslední verzi aktualizace a nic jsem s tím "manuálně" nedělal... Zkuste zda i Vám vše funguje..
 

DeletedUser8903

Host
jj. projela jsem za sebe všechny 4 CZ servery a OK (Pouze se trošku dýl načítala CZ2 ale to asi nebylo úmyslně) ...
 

DeletedUser3784

Host
Prosím, zanechte si své komentáře na stranu Innogames. Děkuji

Omlouvám se a přidávám link na jednu super muziku...

Teď zase pro změnu mi byly odebrány všechny zakoupené diamanty, ale mlčím, nestěžuji si.
Vše je v naprostém pořádku.

Děkuji...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
To už tu jednou (možná víckrát) bylo..Ale diamanty za chvíli byly zase zpět. Takže se nebojte ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru