Nenačtení hry.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2339
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2339

Host
Zdravím.
Mám jeden problém, padla mi hra a když sem se znovu přihlašoval tak se to načetlo do 70 % a dál se to nehne.
Zkoušel sem aktualizovat a furt to načítá do 70%.
 

DeletedUser

Host
Porad vypadky. ja sem hral bitvu zbyvali 2 nepratele a vypadlo to, po prihlaseni mi to nabidlo jestli chci pokracovat dal sem ano, ale na ty vojaky neslo zautocit prochazel sem zkrz a na ty ktere slo tak mi vojak vyridil na jednu ranu zoldaka, dal sem zase pryc zase mi to nabidlo pokracovat ale bitva se restarovala a ja sem mel poskozene vojaky z predesle bitvy a oni plny

zbytecne sem prisel o 1 zoldaka a 2 vojaky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
A jaký máš prohlížeč?

Jak zde bylo řečeno, hra se stabilizuje s postupnými updaty ;)
V začátcích ještě na anglických serverech (před českými) to padalo, co 5 minut, takže to zlepšení tu jde vidět a časem se to bude ještě zlepšovat ;)
 

DeletedUser2339

Host
Ok, děkuji za odpověd.
Jinak se mi taky stalo že mi to uprostřed boje padlo zbyl mi jeden voják a nepřítelovi taky,
Pokaždé když jsem se přihlásil napsalo mi to chcete pokračovat v boji? Říkám si ok.
No jsem tam a když na něj zautočím nebo on namě tak mi to zase padne a takhle sem se dostal do nekonečného kruhu,
až jsem se musel vzdát. :D
 

DeletedUser

Host
Porad vypadky. ja sem hral bitvu zbyvali 2 nepratele a vypadlo to, po prihlaseni mi to nabidlo jestli chci pokracovat dal sem ano, ale na ty vojaky neslo zautocit prochazel sem zkrz a na ty ktere slo tak mi vojak vyridil na jednu ranu zoldaka, dal sem zase pryc zase mi to nabidlo pokracovat ale bitva se restarovala a ja sem mel poskozene vojaky z predesle bitvy a oni plny

zbytecne sem prisel o 1 zoldaka a 2 vojaky
Ti vojáci, které šlo procházet skrz na skrz a měli full život, už byli mrtví, víš =D to je prostě bug no
 

DeletedUser

Host
To se mi taky stalo, že přes ně šlo procházet, a pak mi balista kopiníkovi ubral 8 životů.. :)
 

DeletedUser

Host
Thasoss: A nebyli a nebyli a nebyli mrtví ;) Taky se mi po updatu jednou povedlo omylem kliknout na obnovení hry a nepřátelští vojáci se mi taky postavili dva na jedno políčko. A rozhodně nebyl žádný z nich mrtvý, protože vím, že jsem poté to políčko dobýval dvakrát a musel dvakrát porazit vojáka. Bug byl sice nastartován mou nepozorností a nepředstavovalo to pro mne žádnou zvláštní komplikaci, ale existuje, takže vyjíměčně na jednom políčku mohou být i dva živí vojáci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru