[neoficiální][maikl]CECHOVNÍ HYMNA

DeletedUser

Host
Vážení hráči, spoluhráči a jiná havěť,

připravil jsem si pro vás mini soutěž. O čem bude?

Každý cech na obou světech má tu možnost složit cechovní hymnu formou písně, básně, ódy, je mi to jedno. Jestli to bude prostý text, nebo složíte hudbu a nazpíváte ji, jestli to bude cechovní vítězný pokřik, je mi to fakt jedno. Ale jsou tu podmínky, které musíte splnit.

- v textu musí být alespoň jednou název vašeho cechu.
- text musí obsahovat minimálně 5 slok, které budou o 4 verších.
- je to CECHOVNÍ soutěž, to znamená, že bych rád, aby se na té tvorbě podílelo více spolucechovníků.
- výsledek posílejte na můj e-mail mgr@volny.cz, do předmětu uveďte "Cechovní hymna", do zprávy jméno cechu, herní server a kontakt na vedoucího cechu. (Kontakt = jméno na foru)
- žádné vypracování nechci vidět zde ve vlákně (na foru), kdo sem hodí vypracování, bude automaticky diskvalifikován.

A co vás čeká za odměnu? Profesionální webové stránky s jedinečným designem. Včetně správy uživatelů, soucechovníků, možnost vkládat, editovat, mazat články, novinky, informace o cechu a jiné, například zabudování cechovního chatu, fora a jiné. Tyto stránky zároveň poslouží nejen pro členy cechu, ale jako reklama pro hru Forge of Empires CZ.

Na tuto soutěž máte času dost. Konkrétně do 15.7.2012 23:59. Opozdilce neberu. Zveřejnění děl a vyhlášení vítěze proběhne 17.7.2012 zde na fóru. Máte dotazy? Zdělte je právě zde, v tomto vlákně :)
 

DeletedUser

Host
Ano, může to být rap :) rapem si povýšíš, sám ho mám rád :D
 

DeletedUser

Host
Ještě mi nepřišlo žádné vypracování :) chopte se šancce ^^
 

DeletedUser

Host
já to udělám ale musím najít instrumentál a doufám že mi dojde mikrák :D
 
Nahoru