Nepřítomnost CvC a mnoho dalšího v mobilní aplikaci!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13660
  • Vytvořeno

DeletedUser13660

Host
Proč v mobilu není CvC? Hra je kvůli tomu jen poloviční...
A není tam toho mnohem víc, co tam chybí:
- cechovní fórum
- informace, že ještě jsem něco "nesklidil", takové ty "bedny s hákem" v levo na monitoru
- informace, že jsem ještě někde nezadal výrobu "měsíček zz" v pravo u ostatních informací
- informace, kolik mi zbývá bonusu na mince, na zásoby, útoků z krakena a dalších bonusů z jiných VB
Prostě ta hra na mobilu je neúplná a považuji to za chybu.
 

trojan1673

Veterán
CvC v mobilech není, protože tam nikdy být nemělo.
Cechovní expedice se spustili hlavně kvůli mobilním hráčům. Samosebou hráči, kteří hrají na PC jsou na tom lépe, mohou hrát oboje :)
To ostatní si přejeme už dlouho všichni a to hlavně před vánocemi. On nám to Ježíšek jednou donese!
Určitě z toho není nic chyba, ale úmysl nám tu hru na telefonu moc neusnadňovat :D
 

DeletedUser12887

Host
Skoro spíš původně neměla být hra na mobilu a CvC se vymyslelo dřív než mobil.
Pak už nemělo být CvC na chytrem telefonu, ono se není čemu divit, když několik let trvalo dopsat ty informace o produkci budov.
Což ale je teď ok

Největší chyba je ta že se všechno dělalo horkou jehlou a nic nebylo dodělané na 100%
 

Dědeq

Znalec
Hlavně tedy oficiální informace je taková, že expedice byla udělána právě proto, že na MT není (a tedy asi ani nebude) CvC, ale bylo třeba dodělat nějakou společnou cechovní aktivitu. Čili se ani nedá očekávat, že by na mobilu CvC někdy bylo.
 

DeletedUser12887

Host
Tak ono to jde nebo šlo ale ne oficiálně přes inno.

A po pečlivém přečtení nejde pouze o CvC ale ještě tak 10 dalších součásti.
Po zavedení ukazatele co se kde produkuje což je palec nahoru, už jenom ukazatel alcatraz cechovni fórum a pár maličkostí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tohle je dlouholeté téma, prostě se nedohodlo víc stran tak to v mobilní verzi není, podle mě v počátku spíš z důvodu kapacity systémové paměti a dalších různých paměti a pak už nebyla síla to dal vyvíjet takze se to dalo k ledu z důvodu nekonkurence schopnosti a protože se vkládá víc prostředků do vývoje vesniček apod což je podle mě škoda.
 

Dědeq

Znalec
Aplikace nebyla zamýšlena jako plnohodnotná verze hry, ale jen jako doplněk ke hraní na PC.
To máš nějakou insider informaci, nebo jsi to jen tak prohlásil? To by bylo asi zajímavé získat informaci, kolik skutečně nových hráčů přibývá via appstory Aplu a Googlu, a kolik přímo z internetu - potažmo kolik Inno vynakládá na reklamu na prohlížečovou verzi a kolik na mobilní verzi.
Já bych si tipnul, že pro původní hráče ta aplikace původně nevznikala, to by byl trochu drahý a myslím málo výnosný špás.
 

DeletedUser11843

Host
To máš nějakou insider informaci, nebo jsi to jen tak prohlásil? To by bylo asi zajímavé získat informaci, kolik skutečně nových hráčů přibývá via appstory Aplu a Googlu, a kolik přímo z internetu - potažmo kolik Inno vynakládá na reklamu na prohlížečovou verzi a kolik na mobilní verzi.
Já bych si tipnul, že pro původní hráče ta aplikace původně nevznikala, to by byl trochu drahý a myslím málo výnosný špás.
Mám stejnou informaci. Aplikace byla vyvinuta jako doplněk. Určitě to bylo někde v oznámeních, možná na Betě, to už si nevzpomenu.
 

Dan 77

Veterán
Pokud máte tuto informaci, že aplikace vznikla jako doplněk pro PC hráče, šlo jen o lehce prohlédnutelný žvást vývojářů. Ve skutečnosti si tím vytvořili nový trh a nové odbytiště - spousta nových hráčů přes appstory.

Ve výčtu, co schází v mobilní aplikaci, ještě není uveden chat. Stejně tak zásadní je absence cechovního fóra, a nejde u pořádných cechů o žádnou banalitu, která by se dala snadno přejít, fórum je potřeba. Chat aspoň "nespamují" mobilní hráči. :D

Tak ať už to proboha vývojáři dodělají. Všechno šito horkou jehlou, hrůza...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru