Nepřipočítání surovín do inventáře

Dnes se mi vyskytli chyby v tom, že se mi nepřipočetli suroviny do inventáře. Předtím jsem to ani tak nesledoval, ale až se ten problém v plné míře oběvil u Luci5954 v tom, že po dvojnásobném vybrání surovin z ARC kolem 10,15 - 10,30 hod. nebyly suroviny do inventáře připočítany. Já jsem teď před chvíli (cca do půlhoďky) vybýral z Mlýna suroviny, dával jsem si opravdu pozor a sledoval je, tak při odběru suroviny odcházeli, ale bůh ví kam, protože, když jsem se podíval do inventáře, tak tam nedorazily. Přesně jako u Luci5954.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, u Arcu je to vysvětlení jednoduché, ten vyrábí zboží pro pokladnu cechu, takže při každém sběru je vyrobené zboží ihned darováno do pokladny a nikoli do inventáře hráče, je to taky napsané přímo v informacích o budově.
qF8mqZ0.png


V případě mlýnu - našel jsem si tě na světě F kde máš ty mlýny dva (Suišun a Květinový), ale předpokládám že máš na mysli Květinový, ten má tři možné konečné produkce zboží s rozdílnou šancí, buď pro hráče nebo pro pokladnu cechu. Je možné že si zrovna při sledování chytil tu šanci (20%) na produkci zboží do pokladny a odvedly se přímo tam, nikoli k tobě do inventáře, při dalším sběru třeba dostaneš jednu ze dvou variant zboží pro tebe.

V obou případech nevidím žádnou chybu, přesouvám. :)
 
Nahoru