Nesmysl v denních výzvách

Dan 77

Veterán
Nesmysl spočívá v tom, že ke splnění úkolu a získání odměny musím zaplatit víc mincí, než které za odměnu získám. Vím, že je to běžné v příběhových a některých opakujících se úkolech, ale tam je to něco jiného, protože jsou buď povinné pro všechny hráče v té éře, nebo je odměna náhodná a je možné za ty mince občas dostat něco lepšího než zase mince/zásoby. Ale tohle je způsob, jak demotivovat hráče splnit dobrovolnou denní výzvu, když je zrovna ztrátová (i když je lehká), když má 100% jistotu, že dostane zpátky menší počet mincí. Myslím, že to k denním výzvám prostě nepatří.
Bez názvu1.jpg Bez názvu2.jpg
A ještě jedna drobnost, určitě po mně nelze chtít 29M mincí z celkových 964k, ale přesně naopak. :)
Bez názvu3.jpg
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Ještě mě k tomu napadlo, že zaplacení mincí je sice náhradní požadavek za požadavek typu "získej spokojenost" nebo "získej volné obyvatele" (určitý počet), ale to na tom nic nemění, protože kdo by stavěl, příp. boural drahé budovy, když by za to získal jen trošku mincí. :)
 

dudasek

Znalec
NE-není chyba

je to výzva-nemusíš plnit...ten pytlík peněz by měl být asi obráceně:964k/26mega-ovšem když se koukneš na cenu výzkumu je to stejné:total/požadovaná cena

-sice splněním získáš méně,ale jde o posun 7/7-tam těch 50fp/svatyňka nějakou váhu mají

já třeba dnes platil 39k kladiv(mám 10 mega),abych plněním získal 350medailí-no nekup to!
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
dudasek - Je to sice výzva, ale ne všichni hráči jsou obdarováni těmi dobrými cenami.
Plním stále a zatím mi chodí jen (jak to nazývám já) odpad :-(
Tudíž bych očekávala, že pokud něco budu plnit dobrovolně a má mě to u hry udržet, tak nebudu dostávat méně než vydám :)
Tím, že mi neustále padá 5 nebo 10 FB (které opravdu nepotřebuji) mi ztrácí smysl u toho sedět a časem ty výzvy přestanu hrát.
Tudíž změnu uvítám, i když to chyba není.
 

DeletedUser12887

Host
Já už je nehraju stejně jako kapitána
Za prvé jsem na konci za druhé mám raději expedice a CvC
Ty výzvy jsou prostě pro klasické farmáře kteří jiné součásti hry neznají.
Občas ty úkoly splnim ale pouze pokud jsou nenáročné časově.
Jenže to je můj pohled hráče který už ve hře zažil snad vše a jiný určitě bude mít hráč, který začal nedávno a bere to automaticky jako součást současné hry.
 

dudasek

Znalec
výzva je výzva-nechceš?nech to plavat...když mám těžce bojovat/zabírat území kašlu na to-dostanu max. "-1" a zkusím další den.došel jsem 3* na 7/7 a dostal 2 uložení budovy a 2*50fp-jasně,že bych chtěl svatyňku,ale dobrej i tento odpad,,,ještě to páruju s úkolama superbowlu,takže 2 mouchy jednou ranou!
 

DeletedUser12887

Host
výzva je výzva-nechceš?nech to plavat...když mám těžce bojovat/zabírat území kašlu na to-dostanu max. "-1" a zkusím další den.došel jsem 3* na 7/7 a dostal 2 uložení budovy a 2*50fp-jasně,že bych chtěl svatyňku,ale dobrej i tento odpad,,,ještě to páruju s úkolama superbowlu,takže 2 mouchy jednou ranou!
moje řeč, máš pravdu
 

Dan 77

Veterán
NE-není chyba

je to výzva-nemusíš plnit...ten pytlík peněz by měl být asi obráceně:964k/26mega-ovšem když se koukneš na cenu výzkumu je to stejné:total/požadovaná cena

-sice splněním získáš méně,ale jde o posun 7/7-tam těch 50fp/svatyňka nějakou váhu mají

já třeba dnes platil 39k kladiv(mám 10 mega),abych plněním získal 350medailí-no nekup to!
Jo, plnit nemusím, ale pak jsou ty denní výzvy ve hře k ničemu. Kdyby byla za odměnu aspoň ta trocha FP nebo medailí, za chybu bych to nepovažoval, protože bych získal užitečnější komoditu (akorát za mince si taky můžu koupit FP, i kdyby draze po mnoha nákupech, teď mě stojí 520k), ale za mince dostat zase mince, ale v polovičním množství a k tomu ještě požadavek na bojování? To je poněkud nevyvážené. Mají to být DENNÍ VÝZVY, ne "denní ztráty", tj. když to do odpočtu stihneš a strávíš nad tím čas, měl bys dostat adekvátní odměnu, no a pokud nebudeš vynechávat výzvy (takhle ofocená výzva byla ještě moc lehká, tady jde spíš o časovou náročnost a o to, jestli tomu budeš věnovat čas, abys neměl -1, než o utracení nějakých mincí), dostaneš i tu odměnu za posun 7/7. A proto jsou denní výzvy ve hře, aby donutily hráče strávit ve hře co nejvíc času, ne aby utráceli mince - kdyby jim šlo o tohle, už by vymysleli způsoby k utrácení mincí a zásob hodně dávno. Jinak ve všem naprostý souhlas s Petrem.
Už nevím, výzkum mám hotový, takže se na to už nějakou dobu podívat nemůžu, každopádně když je to takhle divně i ve výzkumu, mělo by se to opravit i tam. Ale to je spíš detail.
 
Nahoru