nesplnitelný úkol!!!!!!

ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám, nejdříve jsem objevil levou zemi, tedy Pfefferberg, která má 4 území a jelikož jsem si mohl dojednat 2 území, využil jsem toho, a tyto dvě území jsem získal. Po té jsem objevil i druhou zemi, Dunkelwald, a splnil jsem tím úkol, dostal jsem nový:,,Pronikni do 3 území Pfefferbergu". No, a jak už jsem avizoval, tak dvě už byli moje, takže zbývali další dvě, a problém je v tom, že do mého území nemohu proniknout, tedy nemohu splnit tento úkol. Tak bych se chtěl zeptat, co mám dělat.
Předem děkuji za všechny reakce a rady
Hraji ve světě Fel Drenghyr pod nickem Turekkmirek24
Napište mi buď tam nebo reagujte přímo na toto vlákno
Turekkmirek24
 

DeletedUser11843

Host
Jak bylo napsáno, po získání celého území bude úkol splněn. Je to ochrana před nesplnitelnými úkoly. Dají se tak i některé úkoly obejít. Třeba: Vyjednej 5 střetů v expedici. Když ji celou vybojuješ, úkol splněn. :)
 

jaromires

Dopisovatel
Tak i já narazil na nesplnitelný denní úkol :rolleyes:Vyřeš všechny střety obtížnosti v cechovní expedici:rolleyes:ale jak to mám za 24h udělat když trvá 4h výroba jedné vojenské jednotky to mi asi nepoví ti truhlíci co vyvíjí tuhle hru:rolleyes:
 
No, na úterý to není nejjednodušší. Ale jsou tu možnosti:
  • Vyjednávat, pokusy dokoupit za medaile
  • Bojovat, každý získává různé volné jednotky a většina bojovníků má Alcatraz
  • Kombinace obojího.
Ale spíš není odměna za tento úkol adekvátní jeho náročnosti.
 

Mrtvejmagor

Veterán
@jaromires ty máš přesný počet vojáků na CEX a nic víc? Tak to máš teda blbé, a to ze to nemůžeš splnit atk to není nesplnitelny. To je jen tvoje chyba že nemáš vojáky navíc...
 

DeletedUser17617

Host
Tak i já narazil na nesplnitelný denní úkol :rolleyes:Vyřeš všechny střety obtížnosti v cechovní expedici:rolleyes:ale jak to mám za 24h udělat když trvá 4h výroba jedné vojenské jednotky to mi asi nepoví ti truhlíci co vyvíjí tuhle hru:rolleyes:
Jedná se u Tebe o dnešní úkol Zimního Eventu ??
 

dudasek

Znalec
celé 4 kola expedice lze projít za 11 minut-včera to kdosi psal na globalu...asi dobrej útok,lepší vojáci,automat a trocha medailí na pokusy,,,
 
Nahoru