Nesplnitelný úkol

Jaroslak

Turista
V denní výzvě mám úkol "Daruj x zboží ... do pokladny cechu". Jenže já v cechu nejsem. Nejde to udělat tak, aby se nezobrazovaly nesplnitelné úkoly? Svět Cirgard

Jaroslak

Turista
No, děkuji za radu, která snad napadne každého, dokonce i mne. Avšak na co je mi takový cech, do kterého padá množství surovin bez užitku, asi jako do černé díry?

Avšak na co je mi takový cech, do kterého padá množství surovin bez užitku, asi jako do černé díry?
Výhoda koleček a náhozů, cechovního obchodu, odměny z Expedice a cechovních bitev, odměna z úrovně cechu, prostředí ve kterém ti někdo poradí když potřebuješ. Suroviny jdou na budovy v cechovních bitvách, kde usnadní postup tvého cechu nebo zbrzdí postup nepřítele.

Jaroslak

Turista
Cech je hlavně o bitvách, a já nejsem militantní typ. Ať si každý spočítá, kolik každou bitvou získá, a kolik ztratí. S cechovními expedicemi je to podobné. Já vím - je to hra, a je na každém, jakou cestu si zvolí. O tom se nechci hádat, protože každý má svou pravdu, a ta je rozhodující. Ale příjde mi zbytečné dávat úkoly, které se bez cechu neobejdou, a nutit tím hráče k určité strategii, kterou nepreferuje. Chápu, že tvůrci mají některá pravidla, která je potřeba přijmout a řídit se podle nich, například donutit hráče, aby za něco zaplatili. Nic není zadarmo. Ale toto je myslím něco jiného.

Nord of Skyrim

Nováček
Tak ten úkol neplň, když Ti je líto dávat zboží do "černé díry". Co děláš s úkoly typu Zaplať XY zboží/mincí/kladívek to taky končí v "černé díře". Co děláš s úkoly typu vybojuj XY boj. To by sis je přál taky zrušit? Možná by jsi měl dát návrh na změnu ve hře - možnost nastavení světového názoru - militarista/antimilitarista, samotář/cechovní apod. a ať Ti to dává úkoly podle preferencí.

Tak ten úkol neplň, když Ti je líto dávat zboží do "černé díry". Co děláš s úkoly typu Zaplať XY zboží/mincí/kladívek to taky končí v "černé díře". Co děláš s úkoly typu vybojuj XY boj. To by sis je přál taky zrušit? Možná by jsi měl dát návrh na změnu ve hře - možnost nastavení světového názoru - militarista/antimilitarista, samotář/cechovní apod. a ať Ti to dává úkoly podle preferencí.
To by se v tom ani prase nevyznalo :D

dudasek

Znalec
..... Ať si každý spočítá, kolik každou bitvou získá, a kolik ztratí.
podle obtížnosti-někdy mi jen poškodí jednotky,jindy přijdu o 1,2 vojáky...alkatraz a jiné úkoly/mi armádu doplní...a co získám krom denních odměn:v CB většinou další vojáky,fp,zboží,medaile,plánky,(diamanty)...v CE jsou fp,a krom předešlého z CB vylepšení na CE budovy...

a vždycky můžeš vyjednávat,jestli máš dost zboží :))