neustálé bugování mozilly

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3814
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3814

Host
Zdravím,
neustále se mi buguje mozilla. forge nevydrží bez záseku déle jak pět minut, když koukám na cvc tak ani dvě minuty. nejlepší je, když se to zasekne těsně před vložením obléhačky. není to cookies a není to jen můj problém. ostatní spoluhráči hlásí to samé. také chrome a opera vykazuje stejný problém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Dobrý den,

je nám líto, že máte problém se hrou.
Jakou verzi prohlížeče máte? Na mozile se mi to seká také, ale jinde nikoliv.
Nyní je jediná možnost vyměnit prohlížeč, aktualizovat flash ...
 

DeletedUser7592

Host
Potvrzuji tuto chybu. Priblizne od aktualizace 1.48 mi to dela taky.
PC nemam zadne orezavatko, m.j. 8GB ram, za celou dobu hrani (par let) jsem temer zadny problem s plynulosti hry nemel. To co popisuje erza me ale nyni postihlo taky. Hra proste "zamrza". Na mape CvC zamrza celkem spolehlive po chvilce necinnosti.
I odezvy celkove pri bojich CvC jsou mnohem delsi nez jindy, hra je linejsi.

/edit
Verze flash playeru mam ve vsech prohlizecich: 17.0.0.169, coz mi ukazuje jako posledni verzi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8903

Host
Souhlas, sice mám pouze 4GB ram, ale jinak se ztotožňuji s textem nahoře - Ač jsem dokonce vypnula animace svého města, sousedních měst, dokonce i počasí a já nevím co ještě, tak i při odstranění sušenek, vyčištění disku, smazání historie a restartu PC, hra je zamrzlá. A to bohužel v mém případě jak pro Chrome, tak i explorer a Operu, což jsem z nouze vyzkoušela...
 

DeletedUser11474

Host
Mno, samotné cookies to určitě nijak neovlivňují. Pokud nepomáhá promazání historie a cache prohlížeče (a počítače), tak je další možností uvést prohlížeč do výchozího nastavení. Může se totiž jednoduše stát, že pokud používáte pluginy a různá jiná vylepšení prohlížeče, který mimo to pravidelně aktualizujete, tak se v prohlížeči samotném nahromadí nepořádek. Stejně tak nejde ani tak o to, kolik kdo má "giga RAM", ale o to, kolik je jí volné a jak s ní programy dokáží pracovat =) Stejně tak na to má vliv i to, jaké další programy běží na pozadí - různí kecálci (skype, icq, jabber), hudba na pozadí (pootevírané kodeky), youtube, atd. A na kvalitě internetového připojení (i ten domácí router je někdy potřeba restartovat).

Zkuste se také podívat na nastavení Flashe přímo ve hře, zda máte povolenou Hardwarovou akceleraci.

A pokud by někdo tápal nad tím, jak uvést svůj prohlížeč do výchozího nastavení, tak se můžete podívat tady:

1) Firefox
[SPOIL]Do adresního řádku napište about:support a odentrujte. Zobrazí se stránka s technickými informacemi. Kde je mimo jiné možnost podívat se na výpis paměti, pluginů, sestavení a dalších informací. Vpravo nahoře je pak možnost obnovení prohlížeče.
Jelikož Firefox umí také technické informace Zkopírovat do schránky, pokud chcete, napište nám tiket na support a můžeme se na to podívat podrobněji. ;-)[/SPOIL]
2) Opera
[SPOIL]Ukončete prohlížeč a v Průzkumníkovi (nebo jiném libovolném souborovém manažeru) se proklikejte do své Opera složky. Většinou se nachází na adrese C:\Users\user_name\AppData\Roaming\Opera\Opera\, kde user name nahraďte za své jméno na počítači/notebooku. Najděte soubor Operapref.ini a smažte jej.[/SPOIL]
3) Chrome
[SPOIL]Do adresního řádku napište chrome://settings/ a odentrujte. Seskrolujte až na konec stránky a klikněte na odkaz Zobrazit rozšířená nastavení... Znovu seskrolujte až na konec a naleznete tlačítko Reset Settings.[/SPOIL]
4) Internet Explorer
[SPOIL]Klikněte na ozubené klečko vpravo nahoře a zvolte Možnosti Internetu. Na záložce Upřesnit je tlačítko Obnovit.[/SPOIL]
5) Safari
[SPOIL]Klikněte na ozubené klečko vpravo nahoře a zvolte možnost Reset Safari.[/SPOIL]
Jak vidíte, většina prohlížečů se o sebe umí postarat. Opera za nimi v tomhle ještě maličko pokulhává. Nicméně, pokud ani obnova nepomůže, tak pak jedině odinstalovat prohlížeč, vyčistit registry, restartovat a znovu nainstalovat.

---

Já osobně používám převážně Chrome, občas Firefox (podle nálady a dalších pootevíraných záložek) a výše popisovaný problém nemám ani v jednom z nich.
 

DeletedUser3814

Host
Nic z toho co jsi napsal nefunguje. Je to prostě chyba. děje se to 4 hráčům z mého cechu a ostatní to nejspíš neví, protože nezírají 80vteřin na poslední obléhačku aby ji v setině vteřiny vyměnili. Buguje se to mě a partnerovi přímo před našima očima na pc i nb nehledě na mozilu chrome nebo operu.
 

DeletedUser11474

Host
Tak potom to jediné, co mě napadá je internetové připojení. Nebo to může ještě být výkonem počítače/notebooku. Pokud čekáš na setinu vteřiny, tak se tomu asi ani nedivím, přece jen, je to celkem krátký časový úsek na to, aby se do něj trefil člověk... než klikne myší... než udělá to a ono... =)
 

DeletedUser3814

Host
njde o to že to nestihnu. jde o to že zamrzne celej prohlížeš a musím přes správce úloh dokonce vyplnout procesy abych to aspon trochu urychlila. pc mám herní, je to nadupaná mašina. připojení rpažské tedy vysokorychlostní. jak už jsem řekla. stejný problém vykazuje několik lidí na různých kompech na různých internetech v různých prohlížečích. vždyt i jiný sem napsali stejný problém!
 

DeletedUser11474

Host
Ale zase jiní ten problém nemají. =)

Ono je dost možné, že když se snažíš hru i prohlížeč udělat něco, co již v tu chvíli není možné, tak se seknou (narazí na interní chybu, kterou nezpracují a při pokusu pokračovat se zacyklí). A to, jestli máš nadupanou herní mašinu a pražské vysokorychlostní připojení, to prostě nezmění. Jde o to, jak Ti šlape procesor, kolik máš volné operační paměti, jak máš rychlý disk, kolik máš na disku místa, máš zapnutý pagefile nebo vypnutý, co router (stíhá? nepotřebuje restart?), co kabel do zásuvky (nebo wifi? stabilní signál?), a spousta dalších věcí. Pak je ještě otázkou, co je to nadupaná herní mašina, kolik stála a jak skutečně rychlý je ten vysokorychlostní internet =)
 

DeletedUser2298

Host
Za víkend jsem si celkem užil CvC bojů a nebylo jich vůbec málo.. v různých dobách.. a Mozzilla je můj používaný prohlížeč.. k chybě a záseku dojde... ale po desítkách bojů.. což je celkem pochopitelné - zaplácám si paměť nesutálým načítáním dalšího a dalšího bojiště... Následně stačí obnovit a znovunačíst FoE a jede se zase X desítek bojů v klidu... takže žádná změna oproti dřívějšku - furt nastejno.. ;-)
 

DeletedUser11474

Host
Za víkend jsem si celkem užil CvC bojů a nebylo jich vůbec málo.. v různých dobách.. a Mozzilla je můj používaný prohlížeč.. k chybě a záseku dojde... ale po desítkách bojů.. což je celkem pochopitelné - zaplácám si paměť nesutálým načítáním dalšího a dalšího bojiště... Následně stačí obnovit a znovunačíst FoE a jede se zase X desítek bojů v klidu... takže žádná změna oproti dřívějšku - furt nastejno.. ;-)

No, já dám tak 15-20 max, takže pokud jich někdo dá 50+, tak by to tomu i odpovídalo. Nafoukne se cache a pak i 8 GB paměti může být (a dost pravděpodobně i je) málo. Dobrý postřeh, řekl bych. Díky judasi =)

A to mě přivádí zpět k otázce, co to je nadupaná herní mašina =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Na FoE možná žádná. :D Leda superpočítač a sdílet výkon počítačů ve světě, aby si zahrál jeden hráč. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru