Nevyužité pokusy v cechovních expedicích - možnost darovat v rámci cechu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Říkám si, zda by nebylo k věci umožnit tomu, kdo dokončil CE možnost darovat pokusy z časomíry, co dále nabíhají, někomu v rámci cechu. Pokud dokončím v sobotu mám ještě více než 24h pokusy v časomíře, co nejsou využité. Věřím, že by to nenarušilo žádnou rovnováhu, ale poskytlo by to další možnost slabším hráčům, aspoň získat další pokusy buď na boj nebo jednání. A teď do mě :)
 

DeletedUser11297

Host
Pokud dokončím v sobotu...

A co teprve ve středu. :) Podle mě zbytečnost. Maximálně máš 48 kol, což se dá zvládnout během tří dní úplně v pohodě. Expedice samotná trvá dvojnásobek tohoto času, takže pokusů na dokončení expedice má každý hráč až až.
 

Kayro

Znalec
Říkám si, zda by nebylo k věci umožnit tomu, kdo dokončil CE možnost darovat pokusy z časomíry, co dále nabíhají, někomu v rámci cechu. Pokud dokončím v sobotu mám ještě více než 24h pokusy v časomíře, co nejsou využité. Věřím, že by to nenarušilo žádnou rovnováhu, ale poskytlo by to další možnost slabším hráčům, aspoň získat další pokusy buď na boj nebo jednání. A teď do mě :)

No dobře tak te neco napadlo a jak bys to chtel realizovat ?
 

DeletedUser11304

Host
Jsem proti, protože pokusy by každý měl mít svoje vlastní
 

DeletedUser3367

Host
som proti, je to zbytocne ... kazdy ma dost dlhy cas na to, aby to zvladol za 6 dni plus ma moznost kupit body za medaile
 

DeletedUser2451

Host
já jsem pro myslím že to není zas tak špatný nápad mě se líbí a jsem pro
 

Svatej

Legenda
Mno.... ale proč ne...
Jeden nápad na zneužití - hráči, kteří jsou z dob B a nižší a ddokončí s předstihem CE darují své nadbytečné pokusy jednomu hráči z LB, který bude schválně stát na jedné bitvě, o které ví že ji dá s přehledem a kterou bude schválně stále dokola prohrávat stylem "nepříteli zbude 1 voják, vzdám boj". - Nic ho to nebude stát, maximálně pár tuláků. Při tom bude cechu neustále dávat body CE, které se dávají i za prohrané boje. (body CE se pak přepočítávají na sílu cechu)

Dejme tomu že v cechu bude 5 hráčů, kteří dokončí expedici během 3 dnů a spotřebují na to 52 pokusů (protože některé boje třeba dělali na 2x, nebo nestihly začátek expedice a pár pokusů jim tak uteklo) čili každému z nich pak zbude 92 pokusů které by jinak nevyužili, dohromady tedy dají 460 pokusů.
Za prohraný boj v ledovce je prý 600-1000 bodů. počítejme se sazbou 800 bodů.x 460 pokusů = 368000 expedičních bodů pro cech. ;)

A teď mi zkuste namluvit že by to přece nikdo neudělal :p:D:D
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
To je nejake zbytecne slozite.Pokud o to bude cech stat tak si kazdy ty usetrene pokusy muze prohrat sam.Predstava ze nekolika lidem bude cech posilat prebytecne pokusy a oni budou do zblbnuti manualne bojovat a schvalne prohravat aby cech dostal par bodu navic je dost ujeta.Jinak jsem proti darovani pokusů,ne ze by na tom nejak zalezelo ale INNO stejne nikdy nic takoveho nezaveda.
 

Svatej

Legenda
No Kayro, já bych to třeba pro cech klidně dělal. Pokud by se našlo dost lidí co by mi ty pokusy dávaly, tak proč ne. :)
 

Svatej

Legenda
Mno hele, teď jsem si to změřil, a jedna takováhle rychlá "vzdávací" bitve mě v B stála 19s času (včetně naklikání armády) čili na 460 pokusů bych vyplácal nějakých 146 minut týdně... to není až tak nereálné O.-
 

peepee77

Veterán
Jedna bitva, připočítej si čas kdy se ti hra zasekne, musíš ji restartovat a podobně. Nechci tě urazit, ale připomínáš mi ty naše šašky z firmy kteří se z kanclu snaží dělat normy pro výrobu kdy si přijdou změřit se stopkama "ideální" délku výroby kusu a myslí si, že to tak jde vždycky :D
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Pokusy je možné si dokoupit, navíc si umím živě představit situaci, kdy člověk v době železné bude přenechávat pokusy někomu v budoucnosti, protože z toho bude mít cech větší prospěch.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru