Nezřetelné bojiště v Oceánské budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
A na tabletu, nebo telefonu to je ještě podstatně horší!
 

Lily66

Nováček
V Oceánské budoucnosti je bojové pozadí udělané tak nešťastně, že přes jeho barevnou přeplácanost nejsou vidět bojující jednotky. Myslela jsem, že tady jde i o strategii vedení boje, ale když nevidím, kde se nepřátelské jednotky nachází, tak to jde stěží. Pokud by to bylo možno nějak vylepšit, bylo by dobře. Hraji na notebooku a ten má menší display než stolní počítač, takže mi orientace na bojišti dělá skutečně problémy.
 

DeletedUser14058

Host
V Oceánské budoucnosti je bojové pozadí udělané tak nešťastně, že přes jeho barevnou přeplácanost nejsou vidět bojující jednotky. Myslela jsem, že tady jde i o strategii vedení boje, ale když nevidím, kde se nepřátelské jednotky nachází, tak to jde stěží. Pokud by to bylo možno nějak vylepšit, bylo by dobře. Hraji na notebooku a ten má menší display než stolní počítač, takže mi orientace na bojišti dělá skutečně problémy.
Tahle sekce se nazývá otázky a nějak jsem žádnou nezaregistrovala.
Pozadí bojiště se řešilo na diskuzi o oceánské, údajně v příštím update by měla být oprava.
 

DeletedUser14058

Host
A po dnešním update to je myslím vyřešeno - ta modrá je mnohem "oceánštější" než ta strašná červená :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru