Nezapočítávání v cechovních bitvách

Opakovaně se mi stalo, že jsem zkusil vyjednat sektor v CB, ale po úspěšném vyjednání zůstal počet dobytých dílků stejný.
Až po druhém znovunahrání hry (vše na PC) byla vyjednávaní započítána
 

Netas

Turista
Ahoj, taky hlásím stejný problém, jdeme na sektor, včera se to např kouslo na 66 několika lidem zároveň, po restartu hry již byl sektor náš. Nejsem si jisty, zdali ty boje nahodou jen neužírají suroviny či jednotky, když nás tam vletí 30 na 100 bodů .... když jdou do bitvy o sektor 2 cechy, je to jeden velkej zákus po 10 bodech ze 100 .... :(((
 

DeletedUser16444

Host
Mám stejný problém, včera odpoledne udělal jsem asi 10 bitev, připisovalo mi to po dvou bodech do obtížnosti, tak během chvílky jsem byl na 100%. 6ádná odměna a do vítězných bitev cechu(na vlajce) se to nepřičitalo.
V této sérii CB se mi to stalo po druhé.
 

Tomas 0482

Psavec
To je fakt, občas to blbne.
V souvislosti na to bych se chtěl zeptat, jak to funguje, když chybí třeba 2 body do získání sektoru, já začnu vyjednávat, udělám třeba dva celý pokusy, už tam dávám třetí komodity ke zbývajícím lidem a někdo jiný ten sektor vyjedná. Vrátí se mi ty suroviny za předchozí dva pokusy, které už jsem poslal?
 

peepee77

Veterán
Nevrati se ti nic.

Jinak to nepricitani u sektoru je spis graficky problem, ve skutecnosti se to zapocita a to ze se nekdy obtiznost zveda o 2 body je zpusobeno budovami postavenymi na dobyvanem uzemi
 
Nahoru