Nezobrazujici se ikona nezadane vyroby v postrani liste

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7638

Host
Pokud je nezadana pouze vyroba nejakeho zbozi tak se nad vyrobnou ikonka nezadane vyroby
(mesicek) zobrazuje ale v postranni liste tato ikonka neni, takze se na prvni pohled vsechna
vyroba jevi jako zadana ale ve skutecnosti se zbozi nevyrabi......

Support tuto chybu potvrdil....
 

trojan1673

Veterán
Mě se to dnes stalo na světě D:-(
Všimla jsem si toho až když jsem šla plnit úkoly na Halloween, že dvě výrobny stojí a měsíček nikde.
 

DeletedUser

Host
potřeboval bych report, jestli se jedná o opakující se chybu, nebo po čase jako chyba zmizí.
Pomůže refresh stránky ?
 

trojan1673

Veterán
Pokud ti bude stačit toto z Bety tak proč né.
Vypadá to stejně i na D, ale nechtělo se mi kvůli tomu zastavovat 24 hodinovou výrobu:-(
Mají tam stejný problém.

Akorát to teď mám na světě C
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10374

Host
Chybu muzu potvrdit. Nepomuze refresh stranky a ani refresh s vymazanim cookies atd. Opakuje se mi skoro pri kazdem prihlaseni. Myslel jsem, ze to zpusobuje Kolar, ale nepotvrdilo se. Ted zkousim overit myslenku, ze problem je tehdy, kdyz zbyva 1 posledni nepracujici budova. Neco jako, ze program testuje pocet nepracujicich objektu a zapomina pocitat n+1, kdyz prvni objekt ma cislo 0 (programatori snad porozumi, co tim myslim :)).
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Řešili jsme to v tiketu, zkoušel jsem to i na osobním účtu teď, 6 skladů stojí naprázdno a v panelu ikona chybí.
 

Milford78

Turista
Ikona se přestala zobrazovat ihned po posledním updatu. Myslel jsem, že jde o featuru a ne o chybu. :) U mne ve světě Dinegu se nezobrazuje nezávisle na počtu nepracujících budov.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru