Nezobrazujici se zpravy o dokonceni VB, chyba pri navratu na seznam VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12978
  • Vytvořeno

DeletedUser12978

Host
  • Svět: cz3
  • Prohlížeč a verze: Chrome/59.0.3071.115 , verze flashe:WIN 26,0,0,131
  • Popis chyby: Male okenko o hlaseni dokoncene cizi VB s vyctem kolik a jakych planku jste ziskali, vcetne Medajli a FP se na PC nezobrazuje pokazde, skoro podle nalady hry. Na Androidu stejny problem nemam. Pokud listujete seznamem VB na PC, tak pri rozkliknuti konkretni VB se vam po navratu vrati prohlizec na 1. stranku listu, ikdyz dole mate uvedeno, ze jste na 4/8 kde jste naposled prohlizeli.
  • Screenshoty: neni k dispozici
  • Jak často se chyba vyskytuje: okenko o dokonceni nepravidelne, u listu VB vas to vrati pokazde
  • Detail chyby: X
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, bez uspechu
 

Svatej

Legenda
problém 1) (oznámení) Potvrzuju. Otázka je zda jde skutečně o chybu. Jde o to že oznámení o dokončení se objeví až po "aktualizaci hry" na straně přispěvatele. Tedy například po otevření výzkumu, nebo mapy. Když zůstanu jen tak koukat na svoje město, zpráva se neobjeví.
Navíc, pokud dojde před aktualizací hry k dokončení více VB, ukáže se okénko jen s tou poslední, nejaktuálnější. Zbytek zmizí do bůhvíkam.

Problém 2) (přesouvání seznamu VB při otevření) potvrzuju
Obojí v prohlížeči chrome aktuální verze a při průběžném čištění.
 
Oboje potvrzuji. A dokonce jsem na betě četl už i nějakou diskuzi k podobným problémům. Ale se svojí angličtinou jsem neměl trpělivost to dočíst :D
Ale potvrzuji chybu.
 

DeletedUser7728

Host
Obé potvrzují a doufám v zázrak brzkého řešení o_O
 
Nahoru