Nová herní doba- zmenšená budoucnost

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem JOSEF 70, 12. říj 2018.

 1. JOSEF 70

  JOSEF 70 Komentátor

  Registrace:
  6. bře 2017
  Základ je první vynález -transformátor hmoty a prostoru. Umožní postavit tuto(5x5) budovu která zmenší budovy ve městě v každém směru o 50%. Výrobny zásob jsou zmenšené výrobny z minulé doby, to samé platí u kasáren- druhé typy kasáren se staví dočasně do zprovoznění prvních. Výrobny zboží podporované provincií jsou stabilizátory popsané na otevřeném foru v příbězích z nové doby-v návrhu zmenšená budoucnost a stejně tak i další podrobnosti. V nové době jde o snižování následků poruchy stabilizátory a na závěr o odstranění poruchy transformátoru blokátorem. VB diamantová věž- aktivní bonus 1 diamant denně s nárůstem o jeden další diamant po každé desáté úrovni. Pasivní -malá šance na dvojnásobný výběr zboží z výroben i přístavů s postupným zvyšováním šance i násobku zboží:)) .Velikost 8x 8( nejlépe 10x 10) po zmenšení jen 4x 4( nejlépe 5x5)- velikost tím znevýhodní brzkou stavbu bez přehnané velikosti ve své době:)). Celkem zboží na stavbu VB 3000-4000 ks - 100 výzkumných bodů k dosažení úrovně č 1.:)) 10 herních etap- podrobnosti v příběhu soutěže :)) Změny proti původnímu návrhu jsou popsané zde :))
   
  Naposledy upraveno: 12. říj 2018
 2. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  naprosto PROTI
   
 3. JOSEF 70

  JOSEF 70 Komentátor

  Registrace:
  6. bře 2017
  Nemám námitky proti zamčení
   
 4. Kayro

  Kayro Znalec

  Registrace:
  8. zář 2012
  Teto sekci by dost pomohlo kdyby se jmenovala "Drobné nápady".
   
  LordFrunDor za toto poděkoval.
 5. Silveralius

  Silveralius Člen

  Registrace:
  18. říj 2016
  Proti - ještě větší blbost...
   
 6. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  To bys vzal inno velkou část příjmu za rozšíření jinak by to špatný nebylo, jenže rozšíření je podle mě jeden z hlavních kapitálu, tím pádem by došlo k nevyváženi.
  Sice se začalo zmenšovat na základě různých nápadů nejspíš z Asie, kde se dá přespat na židli, nicméně pořád ještě to zmenšení není úplně všude. Jinde zase naopak se prodává za draho diamant viz eventy fotbal kolo štěstí a tak.

  Jinak 10x10 budova na co ji vůbec stavět dneska ty rozměry už od začátku jsou v tom nejhorším případě 5x6 třeba terasovita farma to by se řešilo jak? Posvátná stráž nebes 2x3 a fontana mládí 3x3. Většinou nikdo ani neví, že existuje něco jiného.
  Krome toho velká část hráčů ještě ani netuší že bude nějaká virtuální budoucnost zejména na světě Fel dranghyr, kde sice nehraju ale dovedu si to představit?
   
  Naposledy upraveno: 12. říj 2018
  LordFrunDor za toto poděkoval.

Nahoru