Nová VB a stavba

JOSEF 70

Psavec
Pouze Budova a vynález transformátoru - bez nové doby, příběhu a blokátoru- ve virtuální budoucnosti- v poslední části-. VB diamantová věž s ziskem zboží z přístavů a popsanými rozměry.
 

JOSEF 70

Psavec
Aby nedocházelo k nedorozumění- nápad transformátoru má šetřit místo-jinak je zbytečný- jsou tu náznaky že problém místa je vyřešen virtuálními stavbami ve virtuální době. Tak mám dotaz zda to tak je?. Je řešením v této době převod skutečných budov na budovy virtuální?.... Nová VB třeba i se stálou, neměnnou velikostí 5X5 má smysl pouze když neudělá zboží přístavů příliš levným. Lze se levnému zboží z přístavu s novou VB vyhnout? Mám obavu že ne. Prosím o odpověd :))
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
jsou tu náznaky že problém místa je vyřešen virtuálními stavbami ve virtuální době. T
Jaký náznaky. Promiň ale tuhle větu jsem asi trochu nepochopil. Pokud mluvíš o nějaký close-door beta informaci, tak ke mě bohužel zatím nedorazila.

Jinak, problém s místem je a vždycky v této době bude, o tom se s tebou přít nehodlám. Ale způsob jeho řešení ze strany vývojářů už přece vidíme - zmenšování vysoko impaktových budov které patří k těm nejvíce stavěným - Zmenšená studánka přání a zmenšená skrýš tuláků.
Druhým řešením které vidíme už delší dobu je "sjednocení" více druhů výroby do jedné budovy. Ještě před 3mi lety jsi si mohl o budově která má 3x3, vyrábí víc FB na místo než svatyně A JEŠTĚ K TOMU hromadu zboží, zlata, kladiv i medailí jenom zdát. Kdyby taková budova byla v té době v návrzích, zahodil bych jí jako příliš OP a dneska je obdobná budova poměrně běžnou odměnou v eventech.
 

JOSEF 70

Psavec
Jaký náznaky. Promiň ale tuhle větu jsem asi trochu nepochopil. Pokud mluvíš o nějaký close-door beta informaci, tak ke mě bohužel zatím nedorazila.

Jinak, problém s místem je a vždycky v této době bude, o tom se s tebou přít nehodlám. Ale způsob jeho řešení ze strany vývojářů už přece vidíme - zmenšování vysoko impaktových budov které patří k těm nejvíce stavěným - Zmenšená studánka přání a zmenšená skrýš tuláků.
Druhým řešením které vidíme už delší dobu je "sjednocení" více druhů výroby do jedné budovy. Ještě před 3mi lety jsi si mohl o budově která má 3x3, vyrábí víc FB na místo než svatyně A JEŠTĚ K TOMU hromadu zboží, zlata, kladiv i medailí jenom zdát. Kdyby taková budova byla v té době v návrzích, zahodil bych jí jako příliš OP a dneska je obdobná budova poměrně běžnou odměnou v eventech.

Se skřípěním zubů-dávám transformátor i herní dobu k ledu- na jasné vysvětlení jasná akce:)) Protože o VB nic nepíšeš asi jsem si odpověděl správně sám- Takže to samé platí i o VB:)) Dík za čas:))

Nemám námitky proti zamčení
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Tak odkazuješ se na "náznaky o vyřešení problémů s místem ve virtuální době" tak jsem se tě zeptal jaké náznaky že to máš na mysli. Upřesnění toho co píšeš snad není problém?

Transformátor - viz co jsem psal výše. Podle mě už se vývojáři daný problém snaží vyřešit jinými cestami. Nechal bych to tak.

Co se VB týče - jistá produkce diamantů? to ti neprojde. Tak to prostě je a i kdyby ti tu milion lidí napsalo PRO, tak to stejně nezrealizují. placený zdroj nebudou dávat zdarma na denní bázi. Už takhle někteří z nás vydělávají denně stovky diamantů díky vybudovaným farmám. Tohle by to jen posílilo. Innogames je jako jakákoliv jiná firma zaměřená na vytvoření zisku...

Ale abych nebyl morous - VB PRO :D
 

DeletedUser12887

Host
VB na diamanty by byla fajn, ale to už by byla asi dávno, podle mě takových nápadů bylo určitě už víc..
Je jisté co psali už ostatní výše, že by necinkalo v kase inno.
Tu budovu by ve finále si postavil stejně každý, protože VB nijak omezena věkem není, stačí pár bodů a vysmelit se dá cokoliv, takže pak by klidně taková budova mohla být rovnou v době železné nebo o něco vyšší, nicméně výsledek by vyšel prakticky nastejno.

A vzhledem k tomu že by se jednalo o virtuální dobu a suroviny virtuální doby která vyjde jedna asi na 10 diamantů, ve chvíli kdy by se dalo spočítat že výnos budovy převyšuje náklady postavil by ji leckdo i za diamanty. Ten efekt by pak musel být jedině náhodný a na to jsou vlastně i jiné herní součásti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru