Nová VB Bazilika San Miniato

Ferda H.

Komentátor
Ahoj. Mám tu skvělý nápad na novou velkolepou budovy která by se nazývala Bazilika San Miniato. V čem by byla úžasná? Vyráběla by náhodnou výrobu. Každý výběr by byl jiný... 10% možnost získat dia, 40% možnost získat zboží, 40% možnost získat body, 10% možnost získat speciální výrobní sadu. Množství dia a bodů a dalších věcí by bylo jak ta velkolepka vylelvovana. Předmluva této VB by zněla takhle: Tato bazilika byla vždy velké tajemství. V několika jejich pilířích má záhadný šifry které nikdy nebyly rozluštěny. Při obnově kostela v 19. století byly položeny spoustu otázek které nebyly odpovězeny. Tato bazilika stojí ve Florencii v Itálii. Konec předmluvy. Rozměry by měla 7×5 nebo jako hagia. To je vše. Těším se na vaše odpovědi :) Současný stav: zatím nic takového není Nápad: nová VB která by vyráběla náhodnou výrobu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Jo a ještě tato budova by byla bez éry ale byla by přiřazena do kolonialu a byla by potřeba zboží z této doby. Byla by stejně jako semenna banka takhle přiřazena :)
 
1. Počkej na zhodnocení nápadu od ostatních hráčů, nevychvaluj ho hned.
2. Takhle velká šance na dia by u Inno neprošla.
3. proč by v “předmluvě“ měly být chyby?
4. Nikde ani zmínka o tom, kolik by velkolepka stála FP.
5. proč by měla být budova bez éry = proč by na ni bylo potřeba zboží zrovna z koloniálu? (možná protože tam právě teď jsi ty a chceš si ji postavit?)
6.
. Byla by stejně jako semenna banka takhle přiřazena :)
Semenná banka je snad bez éry a je na ni potřeba zboží z koloniálu?
7. Návrh je hodně nepřehledný, žádné ostavce...
 

Ferda H.

Komentátor
1. Počkej na zhodnocení nápadu od ostatních hráčů, nevychvaluj ho hned Sam svůj výtvor můžu pochválit
2. Takhle velká šance na dia by u Inno neprošla. Možná, ale i Inno mění názory
3. proč by v “předmluvě“ měly být chyby? Nechtěné, a Inno by je opravylo
4. Nikde ani zmínka o tom, kolik by velkolepka stála FP. 1level - 50fb a každý level by se zvýšil o 20fb
5. proč by měla být budova bez éry = proč by na ni bylo potřeba zboží zrovna z koloniálu? (možná protože tam právě teď jsi ty a chceš si ji postavit?) Nevím, ale tento návrh se může doladit. Měla by být ve středověku protože e středověká
6. Semenná banka je snad bez éry a je na ni potřeba zboží z koloniálu? Není, ale bez plánku se neobjeví. Moc si mě asi nepochopil. Já nemyslel jsem že na ní je potřeba to stejné zboží, ale byla by stejně zařazena
7. Návrh je hodně nepřehledný, žádné ostavce... No a co? Ať si to každý přečte. Není to podmínkou aby byl přehledný
 

RomanS24

Člen
začnem postupně píšeš že bazilika a by se jmenovala San Miniato. pozor San Miniato je provincie v Italii to co zjevně myslíš se jmenuje
Abbazia di San Miniato al Monte a ta je přímo ve Florencii,ale nevadí Italie jako itálie.

tedka k odměnám, VBčko dává jen jednu max 2 bonusy nikoliv 4.
k % odměnám. 10% na zisk dia je stále dost. při vypočtu že bys šetřil body a měl plánky mužeš dát klidně i 50 levlu za den. takžen dia bych do VBčka nedával to by nedalo ani Inno protože chtěj aby sis je koupil.
Suroviny dává pokud spravně počítam tak takovejch tedka 9 velkolepek možná víc.
Body jo další VBčko na body by se hodilo ale jen za těch okolností že co level to bod navíc jinak by to nemělo cenu moc levlovat.

Možná kdybys napsal že by budova pomáhala léčit vojsko s XY % v každém levlu (takova jako nemocnice) ktera by k tomu dávala třeba ještě %bonus do Bitvy to už bych souhlasil.

Jinam promin tvuj nápad se cení ale jsem

Proti
 
Nahoru