Nová VB PRAŽSKÝ HRAD

dudasek

Znalec
Tulák by se oživil v tu jednotku v kterou se změnil
tak to by bylo moc silné!

teď mám pár jednotek z ledové budoucnosti a po nalevlení bych jich mohl mít plný zásobník,i když mám radnici v Současnosti?!(nejsem hacker-je to díky úkolové řadě,ve které jsem napřed...soused měl dokonce jednotky z oceánu).
 

Lord Org

Psavec
1. bonus by byl fajn, i když nerozumím tomu, proč by se to mělo zaseknout na lvl 80. Klidně by se nárůst těch % mohl modifikovat.
Ale v případě, že by 2. bonus nebyl mince (padá jich ze všeho tolik, že další budova na ně není podle mě vůbec třeba), ale místo toho body výzkumu, pak bych s tím zaseknutím problém neměl (ne že by to ale zrovna na mně záleželo ;))
Ve výsledku by to ale, jestli dobře chápu, znamenalo, že se každý čtvrtý voják oživí. To by myslím dost převrátilo celé nastavení bojů, tak jak je inno v současné době má.
Ale každopádně jako nápad na vojenský bonus fajn :)
 

Smígl

Člen
No přemýšlel jsem a napadlo mě, že když bys vyhrál 3 boje po sobě, tak by ti to dalo nějakou šanci(rocenta) na odměnu v (zboží, body atd..).
Ale to je asi moc silné.
 
Pro, Eiffelovka je krásná stavba. Ale napadá mě například i Pražský hrad... Jen ty mince bych vyměnil za něco jiného, mám jich tolik, že nevím co s nimi
 

Ondromass

Dopisovatel
Nemyslím, že by Pražský hrad byl až tak neznámý. Samozřejmě v porovnání s Eifelovkou je to jiná liga, ale když můžeme mít ve hře hagii ... ;)
Navíc Pražský hrad by plnil i požadavek na rozlehlost, aby zabrala takový prostor Eifelovka, musela by být vysoká, že by zakryla půl města.
Tak jsem to pozměnil ja jsem hlavně chtěl udělat základ a at si to pak tady poupravíte
 
Nahoru