Nová VB PRAŽSKÝ HRAD

Ondromass

Dopisovatel
Současný stav : VB není
Nápad :

Velikost 7x6
Funkce 1. : Na první úrovni je na 5 % šance že když vám někdo jednotku zabije tak se oživí ( v boji ) a pak se to zvyšuje až po lvl 80 a tam to bude 15 % ale pak se to navyšovat bude ale po např. 0.1 % nebo ještě méně.
Funkce 2. : Na první úrovni dostanete X bodů výzkumu a pak se to zvyšuje a na 80 lvl dostanete X bodů výzkumu

Tato VB budova je podle mě dobrá pro každého hráče.

Doba mě nenapadla tak proto ty X protože nevím kde by to mohlo být.
Zkoušel jsem hledat na fóru : ANO

Chtěl bych vědět co si o tom myslíte Díky :cool:
 
Naposledy upraveno:

Šihi

Nováček
Zajímavá myšlenka, ale stavím se k ní neutrálně. Měla by jednotka po oživení zase plný život? Z tuláka by byl zase tulák nebo jednotka ve kterou se změnil? Boj by se podle mě změnil spíš na loterii než na taktiku, jelikož by se oživená jednotka objevila až ke konci souboje. Představím si, že po několika pokusech poskládám armádu, která je schopna porazit nepřítele, ale na konci těžkého boje se mu poslední jednotka zase oživí... Co takhle kdyby to dávalo šanci na "potulného rytíře", který by se objevil jako devátá jednotka na začátku souboje? Ale je to vůbec potřeba když je Virgo, Kraken, Arktika? Taky bych rád, aby se všechno šlo jednodušeji, ale bavila by vás potom ta hra? K názvu: co třeba bazilika Svatého hrobu nebo nějaké jiné místo byť jen s pověstí zmrtvých vstání ;)
 
Nahoru