nová VB Pyramida v Gíze

jste pro nebo proti?

  • pro

    Hlasy: 12 70,6%
  • proti

    Hlasy: 5 29,4%

  • Celkový počet hlasujících
    17

Smígl

Člen
Současný stav: Není žádná VB co dává korunky neboli sílu cechu. A v CB máš vždy jen 3 pokusi.
Nápad: Tato VB by dávala XY korunek na 1. úrovni a XY korunek na 80. úrovni. Tato budova by dávala YX šanci na to, že ti v CB naběhne tah navíc.
Zkoušel jsem hledat na fóru: ANO, nenašel.
1. bonus) korunky-síla
2. bonus) % na získání 4. tahu v CB. ( Ty procenta by byly malá)

Velikost: 5x5
Název: Pyramida v Gíze, Pyramida
Počet surovin: Tak 200, 300, 150, 200 a 350
Éra: Nechám na vás.

Počet korunek a počet procent nechám na vás.

Děkuji za odpovědi.
 
Naposledy upraveno:

Lord Org

Psavec
Já asi proti - na korunky je docela efektivní socha cti (když pominu síň slávy), a taky mi to přijde v porovnání s navrhovanými bonusy trochu velké. Ale nápad se čtvrtým pokusem u vyjednávání v CB by pozornost zasloužil, to zas jo
 

Smígl

Člen
Já asi proti - na korunky je docela efektivní socha cti (když pominu síň slávy), a taky mi to přijde v porovnání s navrhovanými bonusy trochu velké. Ale nápad se čtvrtým pokusem u vyjednávání v CB by pozornost zasloužil, to zas jo
vím že síň slávy je lepší ale žádná VB ještě nedává korunky
 

Kayro

Znalec
Proti. Brzi by se u mne rozvinula obsedantne kompulzivni porucha z toho ze nevim ktera z tech pyramid v Gize to je.A taky tam neni zadna kompenzace pro lidi co bojuji.Uz takhle maji jen jeden bod misto dvou za vyjednavani.
 

Smígl

Člen
Proti. Brzi by se u mne rozvinula obsedantne kompulzivni porucha z toho ze nevim ktera z tech pyramid v Gize to je.A taky tam neni zadna kompenzace pro lidi co bojuji.Uz takhle maji jen jeden bod misto dvou za vyjednavani.
Byla by to ta prostřední. Nebo by to mohli být všechny tři pyramidy a velikost by byla 7x4 nebo 6x3. V expedici taky nemáš jak vylepšit boj. Taky můžeš jen koupit tah navíc.
 

Kayro

Znalec
Nechci vylepsit boj ale srovnat body v tom pripade, tedy tah navic ale o bod mene. Jinak pyramida uz ve hre je nemyslim ze tam daji jeste jednu.
 
Nahoru