Nová velkolepka "Galaktická banka/Vesmírná banka/Mezihvězdná banka"

dudasek

Znalec
hmm.mám skoro chuť zaneřádit si studánkama city...ale 122 i zmenšených zabere pár čtverců-navíc chtějí cestu...
 

dudasek

Znalec
jj to vím,ale nasbírat a vylevlovat vb něco času stojí a za to mě to zase nestojí-stačí mi jeden svět.
já jich mám ve město 9 zmenšených,ještě bych byl schopný vytáhnout z invu dalších 28(21 zmenšení),ale pak by to jako farma vypadalo...
 

DeletedUser

Host
V tomhle vlákně se prosím věnujte původnímu nápadu, pro případnou diskusi o studánkách si vytvořte zvláštní vlákno, díky.
 
Proti. VB mají přidat nějaký % bonus nebo něco vyrábějí. Pokud chceš mince a zásoby tak si postav dílny a obytné budovy. Zboží si vyrob nebo vyměň. Medailí je ve hře taky dost. A dia získáš plněním úkolů nebo ze studánek přání a podobných budov. Takže nevidím důvod proč by tento nápad k něčemu byl.
 

dudasek

Znalec
PROTI:ukaž mi banku,kde se tolik vydělává.jestli má dávat diamanty mohlo by se vyžadovat diamanty i na stavbu :))
 

DeletedUser

Host
Pro mě za mě... braňte se možnosti získat 2,85 diamantů denně navíc. :cool:

VB mají přidat nějaký % bonus nebo něco vyrábějí.
Tady máš dokonce obojí najednou :D % a navíc i "výrobu".

Takže nevidím důvod proč by tento nápad k něčemu byl.
Nikdo by tě nenutil to stavět ;) Zeptej se sám sebe, jestli, kdyby ta budova byla přidána do hry, bys ji postavil, nebo ne. :)


ukaž mi banku,kde se tolik vydělává
Ukaž mi reálné město, které se chová podle stejných principů jako FOE :eek:


jestli má dávat diamanty mohlo by se vyžadovat diamanty i na stavbu :)
Je spousta věci, u kterých můžeš říct "mohlo by se". Navíc, u každé VB se "vyžadují" diamanty, pokud nemáš dostatek zboží a bodů a zároveň jsi dost "odvážný" za ně dát diamanty. ;) Mě osobně nepřijde jako dobrý nápad do stavby VB míchat diamanty v jiné formě. Můžeš to navrhnout v novém vlákně ;) Určitě dostaneš jen kladné reakce. V každém případě, budu rád když napíšeš, jak jsi k tomuto tvrzení dospěl a rozepíšeš se, jaké by byly možnosti, jaký máš k tomu důvod atd. Btw. lidé staví kvůli diamantům Semennou banku, HH, Transportér, částečně Modrou galaxii. Měly by se platit diamanty i za ně?
 

sir mcbacon

Komentátor
Kdyby radeji fixli velkolepky na dany vek.. A ne aby typek v dobe bronzove mel uz arc na 80 :D
Proč by to dělali? K velkolepkám z vyšších ér si při dosažené nižší éře spousta hráčů kupuje plánky za dia, které si koupí za peníze, takže z toho má INNO vyšší příjem. Navíc by to spoustu hráčů naštvalo a třeba já bych měl místo aktuálních 21 velkolepek jenom 9 a sotva desetinu bodů v žebříčku
 
Nahoru