Nové území pro velkolepé budovy

Požadavek na povinnost mít postavené všechny velkolepky, aby se funkce aktivovala, je nesmysl. Pokud by toto mělo být aplikováno za provozu, když už všichni své město mají, tak by, pokud mají dejme tomu ve virtu postaveno 12 velkolepek (to číslo jsem plácnul), tak by museli udělat plac pro aktuálně 37 existujících budov, v daném příkladu tedy navíc pro dalších 25 velkolepek, aby se jim funkce vůbec zpřístupnila.

Nemyslela jsem tím nutnost postavit všechny NAJEDNOU , aby se mohly budovy přesouvat,
Pokud bys měl tedy ve městě 12 velkolepek, musel bys, pokud bys je chtěl přesunout prakticky udělat vlastně místo jen pro jednu nikoliv pro 25
Možná bys tu , co by šla 1. přesunout měl, tak bys pro ní vybudoval nové místo a přesunul jí. Ale místo , na kterém stála, by se ti přeci neztratilo, na něm bys mohl stavět případnou další, kterou bys neměl.
Po přesunu na její nové místo se ti místo ve městě tím opět uvolní, nebylo by tedy potřeba mít najednou postaveny všechny velkolepky pouze postupovat v pevně daném pořadí.

Navrhla jsem toto a přemýšlela o tom jako o dlouhodobé řadě úkolů.

Ano, jistě, nikdo vás nenutí si kupovat vše, na co máte chuť, každý taktizuje a zaměřuje město jiným směrem, někdo pro boj, někdo pro obchod, jiný zas pro něco jiného a podle toho si vybírá budovy do města, jak ty z eventů tak velkolepky.

To vše beru. Ale stejně, jako nechceš kupovat všechny saláty a nemusíš, nemusel bys tuto sérii úkolů plnit.

Brala bych to spíš jako výzvu, udělat takto těžkou sérii úkolů, která by nešla pro hráče na konci doby splnit během 14 dnů nebo ještě v kratší době.
Sérii úkolů neomezenou časem.

Píšete o nemožnosti sehnat plánky starších velkolepek - ano, některé se na světě nestaví, ale není problém je na světech u hráčů najít Je to opravdu nemožnost a nebo spíš nechuť ?

Píšete, proč bych měl dávat body do něčeho co nepotřebuji ?
Jistě, je lepší vyhnat 100 úroveň Arcu, než shodit lešení na Babylonskou věž a přesunout jí jinam. Kde proboha sehnat ve virtuální době těch 40 bodů výzkumu na shození lešení ? Opravdu je to tak velký problém ? Obětovat 40 FB abych splnil úkol ?
Vím, že ta budova pro člověka ve Virtuální době je opravdu k ničemu, ale ty suroviny na její postavení a FB potřebné na lešení jsou pro Virtuální dobu zanedbatelné.

Naopak, pro hráče, který je v odpovídající době je budova sice lákavá, ale pro málo místa ve městě raději nepostaví.

pokud si správně pamatuji argumentaci vývojářů, lze velmi pomalu, jelikož je to velmi náročné na servery. Vlastně se mi dělá mdlo, když si pomyslím, kolik informací z tisíců měst musí databáze zvládat, a to ještě v reálném čase a při neustálém přidávání a zobrazování tisíci hráči naráz. Přes všechny výhrady klobouk dolů před vývojáři.

Tomu, jak se programují hry a jak to vše musí fungovat moc nerozumím, dívala jsem se na to pouze z pohledu hráče.

Co se týče "románu" tak raději mám román, který mi vysvětlí proč to nejde, než jen dvě slova to nejde, nebo to je blbost.
 

Joxer

Psavec
Nápad se mi ohromně líbí. Neměl jsem problém s tím, dočíst ho do konce. Nastiňuješ v něm spoustu možností a zároveň necháváš prostor pro herní společnost. Prémiovou měnu jsi krásně obešla, takže prostor pro samotné vývojáře. Mně se naopak nápad velmi líbí a to i díky možnostem, do kterých by mohl zasáhnout sám hráč. Pokud nepotřebuji všechny VB, tak prostě nebudu stavět, ale pokud chci mnohost ve hře, tak se toho zůčastnim. Mnohost ve hře nejde popsat jednou větou, nebo tak, že nastíníš jen jednu možnost. Dala sis s tím vážně hodně práce a podle mně je návrh veden velmi racionálně a je dost srozumitelně popsaný.
Pro mně osobně číst tento návrh byl hezkym překvapenim.

Za mně jednoznačné ANO.

edit: Ještě bych rád dodal, že to byl jeden z nejlépe propracovaných navrhů, jaký jsem tu kdy měl čest číst.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru