Nové prémiové budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17088
  • Vytvořeno

DeletedUser17088

Host
Taky úplně nechápu o co jde ale vidím v tom dva oddělené návrhy...
1. Kasárnu, která produkuje jednotku z každého typu - toto mi přijde zbytečné, k čemu by to bylo? Dost jednotek každého druhu se dá získat v expedici, a když chci mít nějaké víc, tak si postavím danou kasárnu.
2. A jako druhý návrh v tom vidím zase "stěžování si" že silnější hráč útočí na slabšího... to tu máme dnes a denně, na to už tu je návrhů dost...
ja si nestezuji ze na mne utoci silnejsi hraci stejne me moc nepleni kdyz neni zrovna event kdy nevybiram budovy kvuly ukolum
 

DeletedUser12887

Host
ono to dříve takhle bylo, ale mezitím se změnily podmínky a tím pádem už ta možnost není, takže bohužel už se to nejspíš zpátky nevrátí, protože se někdo rozhodl, že to bude takhle, nicméně se taky divím, proč ta možnost neexistuje, tohle je hra a má mít každý stejné možnosti, jestli jsme je měli my, proč by je neměl mít někdo ostatní, tihle hráči prakticky tu možnost nemají, tím pádem o tom už můžou pouze snít
 

trojan1673

Veterán
Prosím do sekce "Nápady předané vývojářům" přesouvá příspěvky pouze kompetentní osoba ze sekce "Nápady".
Založením nápadu v dané sekci nezmění nic na tom, zda se předá nebo ne :)
 

DeletedUser12887

Host
Roman: Ani nemusíš být proti,slečna přece píše,že už to předala vývojářům :D Zajímalo by mi, v jakém jazyce to psala. Doufám,že ne svou verzí češtiny :D

na formě češtiny tolik nezáleží podle nějakýho paragrafu xy, nicméně lepší psát na beta fóru v angličtině, protože tam je to jediný komunikační jazyk, málokdo tam vážně anglicky dovede a celkem pochybuju i o tom, že někdo dokáže vlastně překládat ty nápady odtamtud sem, když je tu každou chvíli chyba, nicméně spíš jde o to, že je lepší nějaký návrh nápad lepší od nás k nim, než žádný :-D

kdo je kompetentní osoba už lepší radši opět nevědět, předpokládám, že nikdo z nás tady :)

jinak děkuji za všechny diskutující, že jsi nás přesunula do správné sekce, mohu li tedy být tak smělý :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Prémiová vojenská budova - už máme bubenickou školu, útočiště šampiona, tábor vlajkonošů a skrýš tuláků. Čili chybí nějaká pátá :-D
třeba kouzelník - má určitou šanci, že se nepřátelská jednotka přemění na přátelskou.
 
Nahoru