Nové prémiové budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17088
  • Vytvořeno

DeletedUser17088

Host
Dnes jsem předala nápad vývojářům FOE o poskytnuti nových prémiových budov
Take vám chybí u BALÍČKU prémiových budov vedle kulturních, obytných, dekoraci a dílen také vojenské?
Můj nápad byl přidat premiérové vojenské budovy které by pomohly buď při vkročeni do nové doby a nebo při dobývaní ve starších dobách a vyráběla by od každého typu jednotky jednoho vojáka z daného obdoby v jaké by si ji hráč zakoupil tím pádem bychom mohly utočit ve všech érách ve kterých jsme už byli ale musely by se trošku upravit pravidla aby někdo kdo má bonusy k útoku 120% a 90% nemohl utočit na hráče mnohem slabšího v nižší době a to tak že by vyskočilo upozorněni hráčový že tento útok nebude odměněn pleněním protože je soupeř příliš slabý ale body do zebřičku budou možná miň kdyby se nováčci nechytaly mít dostatek bodu a nebo by jich dostávaly víc aby mohly konkurovat těm pokročilejším to by musela ukázat praxe a možná by šlo vice lidi do vyšších dob aby nemusely mít VB na velikých LVLech a samozřejmě to vymyslet asi i jak by to bylo z Alcatrazem.
 

DeletedUser17088

Host
jsem mela namysli aby alcatraz nedaval jednotky treba z doby zelezne kde uz davno nejsi kdyby sis koupil z tehle doby premiovou voj. budovu kdyz by kazdy chtel mit jednotky ze soucasne doby na expedici
 

Mrtvejmagor

Veterán
No ale alkatraz nedává jednotky z dané doby... Dává jednotky z jakékoliv postavené vojenské budově ve tvém městě. A jako na velkých lvlech Alik dává hodně vojáků
 

RomanS24

Člen
Nevím zda jsem již moc starej ale občas mi příjde že nekteré návrhy jsou jak kdyby je psali děti z mateřské školky, či lidé se stařeckou demencí.

návrh na změnu alcatrazu a vojenskejch budov ?

Proti.
 

DeletedUser5384

Host
Roman: Ani nemusíš být proti,slečna přece píše,že už to předala vývojářům :D Zajímalo by mi, v jakém jazyce to psala. Doufám,že ne svou verzí češtiny :D
 

Dawe76

Turista
Seily hodně trapny návrh - podle toho co píšeš by se každý vybodl na přidávaní % do útoku a zůstal by co nejníže jen aby mohl na návštěvu k sousedům myslím docela nuda :)
 

DeletedUser17088

Host
Seily hodně trapny návrh - podle toho co píšeš by se každý vybodl na přidávaní % do útoku a zůstal by co nejníže jen aby mohl na návštěvu k sousedům myslím docela nuda :)
No tak pak by se pripravil o expedici a hazel by do ni hodne zbozi aby ji projel a k cemu by byl takovy hrac k dobremu cechu bez dobre armady
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17088

Host
Proč? Já dělám v klidu 3 úrovně vojákama
no vzdyt to je spravne tak to ma byt s expedici ale kdyby sis drzel ty budovy co davaji utocne bonusy na nizkych lvl kvuly tomu abys mohl plenit slabsi hrace tak bys nedaval tri urovne vojakama
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Jak vůbec může někdo,kdo má v součtu na čtyřech světech odbojováno 600 bitev mít tu odvahu k takovýmto řešením? Ty něco píšeš,ale vůbec nemáš představu o útočných bonusech. Jen si v své poměrně nízké úrovni chceš hru upravit tak,aby vyhovovala tobě. Špatná idea.
 

DeletedUser17088

Host
Jak vůbec může někdo,kdo má v součtu na čtyřech světech odbojováno 600 bitev mít tu odvahu k takovýmto řešením? Ty něco píšeš,ale vůbec nemáš představu o útočných bonusech. Jen si v své poměrně nízké úrovni chceš hru upravit tak,aby vyhovovala tobě. Špatná idea.
Mam jeden hlavni na Ecku v dobe pokroku a ostatni jsem si rozjela nedavno jen tak pro zabavu a kvuly doporuceni Acko-vcera C a D asi pred 1-2 tydny F pred mesicem? a nechci tu hru upravovat pro sebe o to mi nejde vsak zalezi na hracich podle toho se ridi FOE tym ne? ja mela jen napad
 

DeletedUser5384

Host
No,taky neříkám nic jinýho. Prostě hraj,bojuj a až budeš mít něco odbojováno,možná ti samotný dojde,že celej tenhle návrh je mrtvá větev.
 

DeletedUser17088

Host
No jako kolik mám % na útok? :D
Už jsem se v tom ztratil na co ty budovy vlastně nebo co to vlastně chceš .
Pridat premiovou budovu na vojaky v kazde dobe ktera vyrabela od kazde jednotky jednu z dane doby ve ktere byla postavena Lehkou - Streleckou - rychlou a tezkou a mozna udelat to tak aby neverboval alcatraz jednotky z tehle budovy pokud neni ze soucasneho veku, za druhe aby nekdo kdo ma velkolepky na podporu utoku na vysokom lvl mohl utocit na o hodne slabsi hrace ale nemohl plenit tyhle slabe hrace ale dostal by body do zebricku treba nekdo kdo ma k utoku 157%utok a 95%obranu nemohl plenit hrace co ma jen podporu obrany 25%utok a 55%obranu takovy hraci co hraji treba jen rok a jsou v kolonialni dobe se vztekaji kdyz jim nekdo pleni treba kavu a jine zbozi a pak nakonec nekdy dokonce prestanou hrat
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Taky úplně nechápu o co jde ale vidím v tom dva oddělené návrhy...
1. Kasárnu, která produkuje jednotku z každého typu - toto mi přijde zbytečné, k čemu by to bylo? Dost jednotek každého druhu se dá získat v expedici, a když chci mít nějaké víc, tak si postavím danou kasárnu.
2. A jako druhý návrh v tom vidím zase "stěžování si" že silnější hráč útočí na slabšího... to tu máme dnes a denně, na to už tu je návrhů dost...
 

Mrtvejmagor

Veterán
sabinabetty přesně, na co by mi byli plno jednotek které nepotrebuju ... 99% útoků to dávám s jedním druhem. A taky proč bych si ne zaútočil na ty slabší, no možná je to srabarna ale když, když útočím na všechny sousedy tak nebudu útočit jen na ty se kterýma to mám dohodnuté. Vždyť se to dá dohodnout aby na tebe ten dotyčný neutočil
 
Nahoru