Nový typ "komunikace", kromě cest a silnic, také řeka

Současný stav: není

Navrhovaná změna: přidat nový prvek pro napojení budov na radnici. v současné době je možnost cesty (různě odstupňované) a dvouproudé silnice (opět odstupňované)... co takhle mít ještě třetí typ "propojení" sítě budov s radnicí a to pomocí řeky? Každé slušnější historické město v Evropě má obvykle jako dominantu řeku. A u nich stojí různé velkolepé budovy. Řeka by též mohla být odstupňovaná (potůček, potok, horský potok, říčka, řeka, ....) a k např. velkolepé budovy by musely být propojeny s radnicí pomocí řeky. Řeka v základu díle 1x2 a 2x1 a poskytovala by nějakou spokojenost +5, pak odstupňovat, v době kamenné by mohl vedle jeskynní radnice být nějaký pramen, ze kterého by řeka dál tekla. Jak by rostlo město, tak by se zvětšovala řeka. Přes ní by pak mohla být ještě stavba typu "jednoduchý most přes řeku" a "silniční most přes řeku", tím by se mohlo elegantně zajistit křížení řeky a silnic/cest. A velkolepé budovy by se mohly pozicovat pouze k řece (aspoň některé). A v rámci událostí by mohly být speciální budovy, které by byly připojitelné jenom k řece.

Hledal jsem tu na fóru, ale návrh podobný tomuto jsem nenašel.

Díky za zvážení,
 

RTV4

Psavec
Asi to neprojde, protože by to bylo přidání nové stavby do staré doby a navíc by to bylo ztížení hry a to by se hodně lidem asi nelíbilo, hlavně těm v vyšší době, ale jinak nápad je to celkem zajímavý.
 

dudasek

Znalec
nápad zajímavý-v oceánu jsou hlavně vodní cesty a kanály,s vyšším věkem zase mizí..mosty a lávky by kolizi řešili,ale podle mně to také neprojde...vývojáři už mají vše nakresleno a budou řešit jen nové věky:na staré se vykašlou....

PROTI(ač mě to mrzí fakt to nemá šanci uspět)
 
Nahoru