nový věk - vesmír

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11508
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11508

Host
další část hry bych směřoval do vesmíru, místo domů by se stavěly planety, které by dávaly mince, místo domů na suroviny by se stavěly měsíce, komety by pak produkovaly mediale, velkolepá budova by bylo slunce, stějne tak by byla upravena územní mapa raketou by se odlétlo do vesmíru a tam by se bojovalo proti mimozemštanům, každý by mel svojí mateřskou lod s kterou by podnikal útoky na mimozemštany
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj promin ale tak jak tu podáváš tvůj návrh bych řekl že je to nesmysl ba možná i úplně jiná hra:confused:
 

DeletedUser2451

Host
no to musím jen souhlasit s qplay byla by to uplně jiná hra
 

DeletedUser11513

Host
Planety, aby dělaly mince? měsíce, aby dělaly zásoby? Slunce, velkolepá budova? V téhle hře se nebuduje vesmír, xmen99, tady se buduje impérium. Jinak si myslím, že by jednou mohla být futuristická doba s roboty jako vojáky, ale určitě ne, aby jsi místo domů stavěl planety, které by ti dávaly peníze.
 

Thesseus

Znalec
No, To by šlo :D Jednoduché, zapadá to do hry a je to dokonale promyšlené.



EDIT: Co to píšu?! Vždyť tam chybí výbuch supernovy při opozici Slunce a Saturnu. Uf, ještě že se to zatím neodeslalo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11513

Host
Teď nevím, co vlastně chceš, thesseusi. :D Jestli ten od xmen99, nebo něco jiného. A taky jsem nepochopil, co se zatím neodeslalo.
P.S.:promiň, že tu píšu blbosti, ale nový věk je celkem dobré téma a chci, abych to od tebe chápal.
EDIT: Je mi 14, takže to možná bude tím, že to nechápu :D
 

Thesseus

Znalec
To celé byla ode mě ironie pač ten nápad je úplně mimo realitu téhle hry tak jsem si dovolil zavtipkovat :)
Tím odesláním jsem myslel rovnou vývojářům jako hotový nápad. Opět samozřejmě ironicky :)
 

DeletedUser11513

Host
Tak to jsem měl jako 2. možnost v zásobě na vysvětlení. :D Jenom jsem to potřeboval objasnit, ale zase nechci vypadat jako naprostý retard, protože ten nápad pochopitelně je mimo realitu
 

DeletedUser2059

Host
Myslím, že na tohleto je ještě čas, zatím jsme ještě v minulém století.
 

DeletedUser11359

Host
Ani ve snu! Největší blbost, jakou jsem v nápadech četl. Pokud chceš vesmírnou hru, tak nehraj Foe :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru