Nova odmena v eventech apod

DeletedUser16143

Host
Zdravim, mel bych navrh na novou odmenu do eventu, pripadne i expedice. Jelikoz vetsina hracu ve vyssich dobach ma pocet pratel vysoko pres 80 a nemuze posilat pozvanky, tak nez porad vyhazovat 60 lidi z friendlistu a pak zase spamovat lidi o pridani, tak me napadlo co kdyby se udelala nova odmena "Pozvanka". Umoznovala by hraci, co uz ma vice jak 80 pratel poslat jednu dalsi pozvanku (ofc musi mit min jak 140). Prijde mi to mnohem zajimavejsi a uzitecnejsi nez napr Bedna s bonusy apod.
Tru
 

RomanS24

Člen
Proti
duvod proč proti je snadny lidi z menších dob by chtěli lidi ve vyších dobach kterym by tvrdili jak jim budou chodit do krčmy a nebo pomahat s vbčkama, a po tydnu by hrat přestali takžen bys opět mazal přatelé a furt je lepší smazat 60 přael než mazat třeba 100 lidí
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Pro

Šak ty pozvanky z menších dob příjmat nemusíš, zvlášť jestli pravidelně mažeš 60 lidí :-D To by mě nebavilo už tak od 20 :))
 

dudasek

Znalec
PRO
............od 80 do 140 je dost místa a potěšilo by...80 je fakt málo pro nižší věk,když chceš mít milionáře z vyšších dob...já teda pravidelně do krčem lezu,občas si šáhnu na vb a plánky,ale s arcem 20 lvl zase nedošáhnu na arkaře 1,9+-natož se s nima přehazovat....postavil jsem si dynamiku a na 2 lvl mám docela problém posbírat 15 oceánu/ledu/budoucnosti...mám celkem aktivní přátele,ale svatyňky inspirace a další věci krom síní slávy jim nestojí za plýtvání renovací a motivovat nějakej středověk a koloniál je deprimující...a nebo nejsou tak daleko...dával jsem prostor novým hráčům,ale dost jich to balí,nebo na to kašlou....ze 140 jsem se dostal na 90 a pak se zase slituju nad nějakým začátečníkem a vysněná pozvánka v nedohlednu.........
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě teda jsou naopak kolikrát dost aktivní ti hráči z nižších dob a mají ještě o co hrát, tak je to baví víc, než ty kteří hrajou už několik let.
Nicméně dělat rozdíl v tom jestli je někdo v pravěku nebo nejvyšší éře v tomhle případě co se přátelství tyče je nesmysl.
Jde o aktivitu a jestli někdo má radnici z doby raz dva nebo dva tři je úplně jedno.
Co je problém, že ti kteří jsou na konci výzkumu mají zpravidla minimum možnosti přijmout další přátele.
 

dudasek

Znalec
tak jsem to myslel--ti hráči,co hrajou už leta pozvánky už nemají a mazat lidi,abych si od nich mohl šáhnout na plánky se jim nechce...každopádně nějaká možnost jak mít pozvánku volnou i po 80 bych uvítal nejen já
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě je to zvážení jednotlivce jestli chce mít 150 přátel nebo 30 nebo nikoho..
 

dudasek

Znalec
nevím jestli založit nové téma,když mám podobný nápad:

umožnit koupi instantní pozvánky třeba za 100-500dia-šlo by o krátkodobou akci omezenou časem-např.12-24hodin..někdo by to jistě uvítal.podmínkou by byl jen počet přátel pod 140 a ta platba diamanty...
 
Nahoru