Novy Cech a jeho expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
ak sem si založil ten vlastní cech tak mi to píše že se nemužu učastnit mistrovství ale bitvy normalně odehraji započítaj se aspon z nich ty získany koruny do urovně cechu když nejsem v mistrovství ? sme tam sice 4 ale 3 z nás hráli expedice už minulej týden v jinym cechu. tak zda dostanu ty korunky z něj. do Cech urovně
 

Henzisek

Znalec
Ano započítají se do úrovně.
Co se týče mistrovství. Je potřeba aby se aspoň jeden člen cechu zapojil do expedice v minulém týdnu. A cech musí mít aspoň 3 hráče.
 
Tak pozor. Pokud oni byly v cehu A tam dali body v expedici a pak přešli k tobě do cechu B, tak body se stále započítají cechu A a né cechu B.
Pokud tedy se nepletu a pochopil jsem tvůj dotaz správně?
Dostaneš jen korunky co jsi vybojoval ty sám v tvém cechu B, oni by ani tam neměli mít přístup, ale budou ho mít až další týden.
No snad jsem to nepokonil :D
 

RomanS24

Člen
z cechu sme odešli ve čtvrtek aby byla možnost hraní expedic tenhle týden.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak to pak jo. Poté se započítají všechny vaše body. Tedy body všech, jenž měli do expedice přístup při začátku. A jak bylo psáno mistrovství budete mít přístupné příští týden, tedy po tom co aspoň jeden z vás něco odehraje a vzhledem k tomu, že máte dostat body tak to není problém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
spíš než o nějaky první místa atd mi jde oto abysme se ve 4 lidech momentalně dostali na minimalně 10uroven cechu a to pronas bude uspěch
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru