O Galatské věži

Dan 77

Veterán
Pominu, že není oznámení úplně celé přeložené (viz tabulka), mně osobně angličtina nevadí. Ale nějak v tom oznámení chybí, jak lze získat plánky. Motivací určitě ne (VB je bez věku), ale hráči v raném středověku jí získat můžou v rámci zatím stále blíže nespecifikovaného úkolu/úkolové řady?
Jo a taky oznámení nepřišlo do hry, takže si ho všimne mnohem méně lidí.
 
Naposledy upraveno:

sergent legion

Nováček
To je síce moc hezký že jste vymysleli tuhle budovu ale jistě víte že lidi jsou zvědavý tak by bylo dobrý napsat víc informací ku příkladu - z jaké doby je,jak se dají sehnat plánky nebo co k tomu potřebujeme a hlavně kde se dá sehnat aby si ji hráči opatřili děkuji za odpověd .)))
 

Svatej

Legenda
Ahoj , a plánky se dají sehnat u vetešníka nebo v Cechovní expedici nebo na dvorku v kupce sena ??????????
Jde o budovu bez doby = plánky nelze získat motivací/zušlechtěním cizí budovy. Lze je získat přispěním do cizí VB nebo úkolovou řadou v raném středověku, která začne poté co byl hráč v této době vyrabován.
Co se té druhé možnosti týče, tak vycházím jen z komentářů na betě, tak to ber se špetkou soli.

To je síce moc hezký že jste vymysleli tuhle budovu ale jistě víte že lidi jsou zvědavý tak by bylo dobrý napsat víc informací ku příkladu - z jaké doby je,jak se dají sehnat plánky nebo co k tomu potřebujeme a hlavně kde se dá sehnat aby si ji hráči opatřili děkuji za odpověd .)))
Z jaké je doby i co potřebuješ ke stavbě v tom oznámení napsáno je.
 

DeletedUser

Host
Jako náhrada Delfské věštkyně, která nové hráče spíše odrazuje od hry, by věž měla smysl. Bohužel, je novým hráčům stále v první řadě servírován onen odpad. Jako začínající velkolepka by Galata byla OK. V pokročilé hře podle mě ztrácí význam.
 
KOnečne po 5 rokoch rozumné rozhodnutie, neni možné odrazit útok hráča z útokom 857 proti 400 obrane, je to obrovské zvýhodnenie útočnika, nemusí ukazat čo strategicky vie, dá jednú jednotku a 7 tulakou a buchne automat, výhra je 100%ná...
 

miri19

Nováček
Píšete, že rabování je hlavní součástí hry a pak se dělá zase něco proto, aby se nerabovalo :)))
Nejsem zrovna jeden z těch hráčů co denně obchází sousedy a krade to fakt ne, ani na to nemám tolik času, ale někdy pokud bylo potřeba rychle suroviny na vyjednávání do expedice, tak se to celkem hodilo, hlavně na začátku hry, kdy je surovin nedostatek a hráči z cechu nemají tyto suroviny na výměnu...

MadnessFalax má fajn nápad s tím dát to místo Věštkyně, aby měli začátečníci hry radost, protože na začátku skoro pořád Ti silnější napadali a kradli a teď když už jsem v průmyslu mi to netřeba, nemám v této době potřebu rabovat a to samé u mě nikdo nenapadá ani nerabuje (max. 1x týdně se stane,že to někdo zkusí), až na 1 hráče teda, který byl vyloženě posedlý asi a nic nepomáhalo, už jsem byla zoufalá, hlídal mé město snad nonstop nebo co a i když jsem měla sjednocený výběr města, tak něco ukradl, stačilo se 5 minutek zdržet v kuchyni po tom co zazvonil budík na výběr a bylo to... Toho hráče jsem se zbavila pak posunem doby a mám klid :)
 
Jde o budovu bez doby = plánky nelze získat motivací/zušlechtěním cizí budovy. Lze je získat přispěním do cizí VB nebo úkolovou řadou v raném středověku, která začne poté co byl hráč v této době vyrabován.
Znám několik hráčů, kteří byli vyrabováni, jsou v ranném středověku a žádnou úkolovou řadu na plánky nemají. Kde je problém?
 
Nahoru