O Galatské věži

dudasek

Znalec
tohle mi psal člen cechu už v úterý:
""Tak Inno nám připravuje změnu u Galaty. Bude zařazena do ranného středověku, tzn. že to bude chtít zboží na stavbu a hlavně nebude tak "výhodná". Bude majitele stát více vlastních bodů a pro nahazovatele tam bude méně bodů. Je otázka zda to dají i live světy a zas tak strašná ta změna není, např. u lvl 12--> 13 bude pro majitele dražší o 28 FB..
Zde je originální text beta-wiki:
With this change, the Galata Tower will become an Early Middle Ages’ regular Great Building, meaning that it will be possible for you to obtain it just like any other Great Building. In addition, it will be necessary to use your goods to build it up from now on.

This "new" Galata Tower will be introduced in the game on February 22nd – 2021, and for those players who already have this Great Building, it will simply be replaced by the new one (both its name and design will not be changed).

Last but not least, please keep in mind that with this change, the Galata Tower will become an Early Middle Ages’ Great Building, which means that all the contributions to evolve it will generate less Forge Points rewards to donators, as otherwise the Galata Tower would behave adversely from other Great Buildings""

pročpak je to ofiko až dnes?
 

DeletedUser

Host
pročpak je to ofiko až dnes?
Protože doteď to ofiko nebylo :cool: Nic na Betě nemůžeš brát jako oficiální, dokud to není oznámeno na oficiálních médiích, jako např. fórum. To by se jinak mohl každý ptát, proč tady ještě nemáme nové PVP. Raději buď rád, že máš ještě týden od oznámení čas na dostavbu. Taky ti to mohli oznámit až den předem :)
 

d arvit

Odborník
zas tak strašná ta změna není, např. u lvl 12--> 13 bude pro majitele dražší o 28 FB..

naopak to docela změna je když uvážíme jak jak malý lvl jsi udal jako přiklad.. když to shrneme do celkového součnu, částka rapidně vzroste
nyní: z 0 na 50lvl při náhozu 1.9 zaplatite 11594b, z 0 na 80lvl zaplatite 25509b
potom v RS : z 0 na 50lvl při 1,9 zaplatite 14173b, z 0 na 80lvl zaplatite 32649b

rozdíl 7k bodů u VB z raného středověku už je zdražení pomalu o 30%
 

Dan 77

Veterán
Galatskou věž čekají systémové změny. Ovlivní vás to nějak?
Nechápu, proč to SYSTÉMOVĚ nepromysleli rovnou, aby to pak už nemuseli měnit. :D Pak hráči nadávají, že jsou rozdíly mezi jedněmi, kteří to stihli postavit dřív a levněji (většinou silnější hráči), a těmi dalšími.

Už se to jednou u nějaké VB stalo, tuším u Terakotové armády (nevím už přesně), že sice byla přiřazena k Virtuálce, ale ceny odpovídaly Oceánce. :D To samé je u Innovation Tower, že je tak extrémně levná na stavbu proto, že sice je přiřazena ke správné éře a odměny za příspěvky jsou taky větší, ale cena úrovně odpovídá postmoderně. :)

Ale mě to nějak neovlivní, Galatskou věž jsem dosud nepostavil a nemám to zatím nějak v plánu. A i kdyby, tak body pro mě nebudou problém.
 

Dan 77

Veterán
Jo a když byla postavena v roce 1348, proč je zařazena do raného středověku? :rolleyes: Ten končí arbitrárně rokem 1066, aspoň ji zařaďte do POZDNÍHO STŘEDOVĚKU... Chybička se vloudila... ;) Jó Forge of Empires o_O
 

kouzelnik

Nováček
kdyz uz vymysleli blbou galatskou vez, chtelo by to nejakou velkolepku, ktera by ji procentualne zase rusila. uz me vyslovene ta kravina se r e.
k cemu mi pak je muzeum atlantidy?
 

qwertik

Komentátor
Požehnána budiž Galatská věž, jestli dovede naštvat nějakého rabovače. Jdu hned levelit.
 
Nahoru